Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Hrabec
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.86 h Ostrava 21.01.2018
60 m 08.88 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
150 m 22.04 h Ostrava 08.01.2017
150 m 20.96 Frýdek-Místek 19.06.2018
800 m 2:24.38 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
800 m 2:22.34 Frýdek-Místek 19.06.2018
1000 m 3:16.36 Ostrava-město 12.05.2017
1500 m 4:58.31 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
1500 m 4:52.87 Olomouc 12.06.2018
60 m překážek (0.76) 12.09 h Ostrava 11.02.2017
60 m překážek (0.76) 11.90 Ostrava - Poruba 24.06.2017
1500 m překážek 5:31.35 Třinec 22.05.2018
skok daleký 3.91 h Ostrava 11.02.2017
skok daleký 3.85 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pohár rozhlasu 1057 Ostrava-město 12.05.2017
hod kriketovým míčkem 38.75 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pětiboj 1404 Ostrava - Poruba 24.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.53 h Ostrava 01.03.2016
60 m 09.08 Frýdek-Místek 14.06.2016
150 m 24.30 Třinec 05.05.2016
150 m 22.26 h Ostrava 16.12.2016
800 m 2:36.03 Ostrava 15.09.2016
800 m 2:34.10 h Ostrava 16.12.2016
60 m překážek (0.76) 13.47 Ostrava - Poruba 23.04.2016
skok daleký 3.52 Ostrava - Poruba 23.04.2016
hod kriketovým míčkem 37.80 Ostrava - Poruba 23.04.2016
pětiboj 0912 Ostrava - Poruba 23.04.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/F 4 Ostrava 2:34.10
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B1 6 Ostrava 22.26
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R5 Znojmo DQ
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 800 m/Žcm/F 10 Znojmo 2:42.11
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B3 3 Ostrava 09.30
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/F 4 Ostrava 2:36.03
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B5 3 Frýdek-Místek 09.08
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm/F 9 Frýdek-Místek 2:46.14
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B2 3 Opava 22.83
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B1 6 Opava 2:46.12
17.05.2016 Čokoládová tretra (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/F 5 Ostrava 2:43.66
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B1 6 Třinec 24.30
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/F 4 Třinec 2:43.72
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B2 3 Ostrava - Poruba 09.85
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm 4 Ostrava - Poruba 2:44.17
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 2 Ostrava - Poruba 13.47
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm 5 Ostrava - Poruba 3.52
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Ostrava - Poruba 37.80
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm/F 7 Ostrava - Poruba 0912
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R5 6 Ostrava 09.53
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B3 3 Ostrava 23.14
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/B1 10 Ostrava 2:40.37
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B4 4 Ostrava 23.57
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B1 5 Ostrava 2:37.76
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B5 2 Ostrava 22.82