Karta atleta

Export do excelu
  • Milata Vojtěch
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.91 Opava 16.05.2019
60 m 08.06 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.21 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
150 m 19.95 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
300 m 40.96 Frýdek-Místek 03.09.2019
300 m 42.73 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
800 m 3:11.73 Ostrava - Poruba 23.04.2016
1000 m 3:54.24 Opava 26.09.2018
60 m překážek 13.30 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
60 m překážek 12.49 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
pohár rozhlasu 1076 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 0655 Ostrava - Poruba 24.06.2017
čtyřboj 1335 Opava 26.09.2018
hod kriketovým míčkem 32.20 Ostrava - Poruba 23.04.2016
vrh koulí 4kg 08.29 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
skok daleký 3.61 Ostrava - Poruba 24.06.2017
skok daleký 3.17 h Ostrava 11.02.2017
skok vysoký 1.28 Opava 26.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R3 6 Ostrava 09.40
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B3 5 Ostrava 23.10
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R7 4 Znojmo 09.52
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 150 m/Žcm/B5 5 Znojmo 23.83
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R6 2 Olomouc 09.58
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žcm/B5 7 Olomouc 24.31
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B4 5 Ostrava 10.01
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B2 8 Ostrava 24.45
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B2 7 Opava 09.58
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B2 6 Opava 23.56
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B6 4 Třinec 09.72
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B2 7 Třinec 24.18
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F 45 Třinec 22.68
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B3 5 Frýdek-Místek 09.65
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 16 Frýdek-Místek 29.13
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B3 4 Ostrava - Poruba 10.14
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm 13 Ostrava - Poruba 3:11.73
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žcm/B4 2 Ostrava - Poruba 14.33
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žcm 12 Ostrava - Poruba 2.98
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žcm 10 Ostrava - Poruba 32.20
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm/F 11 Ostrava - Poruba 0493
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R4 4 Ostrava 09.53
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B4 4 Ostrava 23.95
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B1 6 Ostrava 55.31
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R4 6 Ostrava 09.77
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B4 6 Ostrava 25.24
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R6 7 Ostrava 09.86
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žcm/B4 4 Ostrava 55.98
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B5 6 Ostrava 25.01