Karta atleta

Export do excelu
  • Agatha Lautnerová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Pour Jiří
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 h Ostrava 11.02.2017
60 m 08.22 Chodov 05.05.2018
100 m 13.37 Praha - Juliska 17.06.2020
150 m 19.88 h Praha - Stromovka 19.02.2017
150 m 20.28 Praha - Juliska 01.06.2020
200 m 27.83 Praha - Děkanka 21.06.2020
300 m 42.97 h Praha - Stromovka 24.02.2018
300 m 44.20 Praha - Děkanka 16.05.2018
600 m 1:59.48 Praha - Stromovka 01.06.2017
800 m 2:50.10 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
800 m 2:40.30 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.88 Praha-Mazurská 21.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.18 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.69 h Praha-Juliska 18.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 17.72 Praha - Děkanka 02.05.2018
skok vysoký 1.17 Praha-Stromovka 21.06.2016
skok daleký 4.45 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok daleký 4.29 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
vrh koulí 2kg 09.40 h Ostrava 11.02.2017
vrh koulí 2kg 08.13 Praha - Juliska 18.05.2017
vrh koulí 3kg 07.18 h Praha-Stromovka 01.12.2018
vrh koulí 3kg 07.70 Praha - Eden 19.06.2019
hod diskem 0,75kg 19.70 Praha - Eden 19.06.2019
hod oštěpem 500g 21.81 Praha - Děkanka 13.06.2019
hod kriketovým míčkem 36.32 Praha - Stromovka 01.06.2017
pohár rozhlasu 1624 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
pětiboj 1965 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
čtyřboj 1574 Praha-Strahov 02.06.2016
trojboj 1767 Kladno 17.06.2018
sprintérský trojboj 1912 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.40 h Ostrava 12.03.2016
60 m 08.34 Praha - Juliska 06.06.2016
150 m 20.42 Kladno-Sletiště 11.06.2016
150 m 19.98 h Praha-Stromovka 03.12.2016
300 m 45.79 Praha-Stromovka 08.09.2016
800 m 2:56.66 Praha-Strahov 02.06.2016
800 m 2:52.06 h Praha-Stromovka 22.12.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.03 Praha-Radotín 09.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.82 h Praha-Stromovka 22.12.2016
skok vysoký 1.17 Praha-Stromovka 21.06.2016
skok daleký 4.14 Praha-Radotín 09.06.2016
skok daleký 4.38 h Praha-Stromovka 22.12.2016
vrh koulí 2kg 07.12 Praha-Juliska 12.05.2016
vrh koulí 2kg 09.15 h Praha-Stromovka 22.12.2016
hod kriketovým míčkem 25.11 Praha-Strahov 02.06.2016
čtyřboj 1574 Praha-Strahov 02.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žkm/B3 1 Praha-Stromovka 08.42
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žkm/B1 5 Praha-Stromovka 2:52.06
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Praha-Stromovka 10.82
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/Žkm Praha-Stromovka 4.38
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Praha-Stromovka 09.15
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B3 2 Praha-Stromovka 19.98
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 2 Praha-Stromovka 11.68
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/B5 MB Praha - Kotlářka 08.44
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B1 1 Praha - Kotlářka 20.64
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F Praha - Kotlářka DNS
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 MB Praha-Stromovka 08.53
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B2 MB Praha-Stromovka 45.79
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/B1 2 Praha-Stromovka 08.57
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žkm/F 9 Praha-Stromovka 1.17
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/R1 1 Praha - Kotlářka 08.38
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/FA Praha - Kotlářka 08.41
16.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 150 m/Žkm/B1 1 Praha - Kotlářka 20.15
11.06.2016 Dětský víceboj České průmyslové zdravotní pojišťovny (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B1 2 Kladno-Sletiště 20.42
11.06.2016 Dětský víceboj České průmyslové zdravotní pojišťovny (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm Kladno-Sletiště 08.53
11.06.2016 Dětský víceboj České průmyslové zdravotní pojišťovny (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 6 Kladno-Sletiště 3.95
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Praha-Radotín 12.03
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm/F Praha-Radotín 4.14
06.06.2016 O pohár pražské primátorky (Dukla Praha) 60 m/Žky/B2 MS Praha - Juliska 08.34
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) 60 m/Žkm Praha-Strahov 08.39
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) skok daleký/Žkm 5 Praha-Strahov 3.82
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Praha-Strahov 25.11
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) 800 m/Žkm 6 Praha-Strahov 2:56.66
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) čtyřboj/Žkm Praha-Strahov 1574
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 150 m/Žkm/B2 1 Praha-Juliska 20.49
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 7 Praha-Juliska 07.12
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/F Ostrava 08.40
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B1 3 Ostrava 20.33
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 08.50
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 20.48
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B2 4 Praha-Stromovka 20.70
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B6 1 Praha-Stromovka 08.50
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B10 4 Praha-Stromovka 08.72
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m/Žky/R7 2 Praha-Juliska 08.76
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m/Žky/FA 4 Praha-Juliska 08.66
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B3 Praha-Stromovka DNS
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B5 1 Praha-Stromovka 08.68