Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Příhodová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Pleschinger Jan
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 09.23 Praha - Kotlářka 15.06.2016
150 m 22.32 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 22.82 Praha-Eden 19.05.2016
300 m 50.46 h Praha-Stromovka 03.02.2016
skok vysoký 1.05 Praha 11.06.2015
skok daleký 3.47 h Praha - Juliska 11.03.2015
skok daleký 3.79 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
vrh koulí 2kg 06.28 Praha-Radotín 09.06.2016
pohár rozhlasu 0000 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 09.23 Praha - Kotlářka 15.06.2016
150 m 22.32 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 22.82 Praha-Eden 19.05.2016
300 m 50.46 h Praha-Stromovka 03.02.2016
vrh koulí 2kg 06.28 Praha-Radotín 09.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žkm/B3 6 Praha-Stromovka 23.02
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 23 Praha-Stromovka 06.15
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žkm/B3 5 Praha-Stromovka 23.47
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 14 Praha-Stromovka 05.70
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/R4 3 Praha - Kotlářka 09.23
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 150 m/Žkm/B2 2 Praha-Radotín 23.24
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 6 Praha-Radotín 06.28
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B9 6 Praha-Eden 09.31
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B4 5 Praha-Eden 22.82
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žkm/B1 5 Praha-Juliska 09.38
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žkm/F Praha-Juliska NH
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B25 2 Praha-Stromovka 22.32
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B11 5 Praha-Stromovka 09.40
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B18 5 Praha-Stromovka 09.39
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B14 4 Praha-Stromovka 50.46
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B12 5 Praha-Stromovka 23.74
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B15 4 Praha-Stromovka 09.65