Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Bláhová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
  • Trenér: Skřivánek Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.65 Opava 10.10.2018
60 m 08.82 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 21.03 Svitavy 11.06.2017
300 m 49.07 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
800 m 2:54.14 Litomyšl 24.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.34 Ústí nad Orlicí 02.10.2016
skok vysoký 1.30 h Pardubice 02.02.2019
skok o tyči 2.10 Svitavy 16.06.2019
skok daleký 4.76 Opava 10.10.2018
skok daleký 4.84 h Pardubice 16.02.2019
vrh koulí 2kg 06.99 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
vrh koulí 2kg 09.20 Pardubice 31.05.2017
vrh koulí 3kg 07.80 Pardubice 08.10.2018
vrh koulí 3kg 07.72 h Praha - Stromovka 27.01.2019
hod diskem 0,75kg 22.61 Pardubice 18.10.2018
hod kladivem 3kg 29.26 Svitavy 01.06.2019
hod oštěpem 500g 30.67 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod kriketovým míčkem 42.18 Pardubice 31.05.2017
pohár rozhlasu 1686 Pardubice - Městský atletický stadion 24.04.2018
pětiboj 1604 Ústí nad Orlicí 02.10.2016
čtyřboj 1886 Opava 10.10.2018
vrhačský trojboj 1036 Pardubice 08.10.2018
vrhačský čtyřboj 1190 Pardubice 08.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 Svitavy 18.09.2016
150 m 22.47 Svitavy 04.06.2016
800 m 2:59.9 Chrudim 08.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.34 Ústí nad Orlicí 02.10.2016
skok daleký 3.94 Svitavy 04.06.2016
vrh koulí 2kg 06.61 Pardubice 11.05.2016
hod kriketovým míčkem 40.10 Chrudim 07.09.2016
pětiboj 1604 Ústí nad Orlicí 02.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žkm Ústí nad Orlicí 09.37
02.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žkm Ústí nad Orlicí 3:01.70
02.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 7 Ústí nad Orlicí 13.34
02.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Žkm 6 Ústí nad Orlicí 3.78
02.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod kriketovým míčkem/Žkm Ústí nad Orlicí 35.76
02.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) pětiboj/Žkm 5 Ústí nad Orlicí 1604
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žkm/R5 2 Svitavy 09.01
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žkm/FB Svitavy 09.11
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žkm/B5 1 Svitavy 22.49
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Svitavy NM
07.09.2016 4. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/Žkm 19 Chrudim 3.61
07.09.2016 4. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Chrudim 40.10
08.06.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 800 m/Žkm 7 Chrudim 2:59.9
08.06.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Chrudim 37.35
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 150 m/Žkm/B3 4 Svitavy 22.47
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) skok daleký/Žkm/F 14 Svitavy 3.94
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Svitavy 36.70
25.05.2016 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Pardubice 34.24
25.05.2016 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žkm 10 Pardubice 3.78
11.05.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 11 Pardubice 06.61
11.05.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Pardubice 39.55
26.04.2016 Okresní kolo Poháru Rozhlasu (Hvězda Pardubice z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Pardubice 39.00