Karta atleta

Export do excelu
  • Rozálie Kutějová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.19 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
60 m 08.99 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
100 m 15.49 Ostrava - Poruba 13.04.2019
150 m 22.77 Hranice 06.10.2018
150 m 21.87 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
200 m 32.12 Ostrava - Poruba 13.04.2019
200 m 30.06 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 54.22 h Ostrava 16.12.2016
300 m 49.44 Brno 12.09.2018
800 m 2:58.66 h Ostrava 08.01.2017
800 m 2:48.85 Opava 03.05.2018
1500 m 6:20.51 Ostrava 14.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 14.12 Ostrava - Poruba 23.04.2016
200 m překážek (0.76) 40.83 Třinec 22.05.2018
skok daleký 3.18 Ostrava - Poruba 24.06.2017
skok daleký 3.19 h Ostrava 09.02.2019
hod kriketovým míčkem 22.53 Frýdek-Místek 01.05.2016
pětiboj 1031 Ostrava - Poruba 24.06.2017
sprintérský trojboj 1167 Ostrava - Poruba 13.04.2019
chůze dráha 2000 m 13:02.29 Opava 16.05.2019
chůze dráha 3000 m 20:15.25 Praha - Eden 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 Bielsko - Biala 18.06.2016
60 m 09.91 h Ostrava 16.12.2016
150 m 24.77 h Ostrava 01.03.2016
150 m 24.73 Třinec 05.05.2016
300 m 51.27 Opava 26.05.2016
300 m 54.22 h Ostrava 16.12.2016
800 m 3:09.08 Ostrava - Poruba 23.04.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 14.12 Ostrava - Poruba 23.04.2016
skok daleký 3.10 h Ostrava 08.03.2016
skok daleký 3.18 Brno 06.09.2016
hod kriketovým míčkem 22.53 Frýdek-Místek 01.05.2016
pětiboj 1029 Ostrava - Poruba 23.04.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R5 6 Ostrava 09.91
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B4 5 Ostrava 54.22
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R9 7 Olomouc 10.05
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žkm/B5 7 Olomouc 55.27
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/R9 7 Brno 09.81
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žkm/KG 22 Brno 3.18
18.06.2016 Miedzynarodowy mityng lekkoatletyczny Beskidian athletic 60 m/Žkm/B5 5 Bielsko - Biala 09.65
18.06.2016 Miedzynarodowy mityng lekkoatletyczny Beskidian athletic 300 m/Žkm/B16 5 Bielsko - Biala 54.10
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B5 7 Frýdek-Místek 09.75
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žkm/B5 3 Frýdek-Místek 53.96
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B10 3 Opava 09.67
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B3 5 Opava 51.27
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B6 3 Třinec 09.95
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B4 4 Třinec 24.73
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B3 2 Třinec 52.19
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B6 6 Frýdek-Místek 09.91
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm 38 Frýdek-Místek 3.06
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 39 Frýdek-Místek 22.53
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B4 2 Ostrava - Poruba 09.96
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm 11 Ostrava - Poruba 3:09.08
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 2 Ostrava - Poruba 14.12
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm 19 Ostrava - Poruba 3.06
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 13 Ostrava - Poruba 22.10
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm/F 13 Ostrava - Poruba 1029
08.03.2016 Porubské kontrolní závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B2 4 Ostrava 09.6
08.03.2016 Porubské kontrolní závody (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm 17 Ostrava 3.10
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R5 6 Ostrava 10.06
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B5 5 Ostrava 24.77
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R7 6 Ostrava 10.24
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B5 6 Ostrava 54.82
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B5 4 Ostrava 25.37
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R9 8 Ostrava 10.00
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žkm/B5 4 Ostrava 55.21
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B8 6 Ostrava 25.83