Karta atleta

Export do excelu
  • Marina Kollár
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér: Ešpandr Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.10 Praha - Přátelství 30.05.2017
60 m 08.14 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 19.34 Stará Boleslav 28.08.2019
150 m 19.30 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 26.39 Děčín 29.09.2019
200 m 25.73 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 40.31 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
300 m 40.58 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 57.89 Děčín 29.09.2019
400 m 57.31 h Praha - Stromovka 01.02.2020
600 m 1:54.93 Praha-Strahov 09.06.2016
600 m 1:50.4 h Praha - Stromovka 02.12.2017
800 m 2:29.48 Praha - Juliska 12.10.2019
800 m 2:27.53 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.25 Praha-Mazurská 21.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.45 h Praha - Stromovka 02.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.38 h Praha - Strahov 26.01.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.45 h Praha - Strahov 25.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.23 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek (0.76) 29.58 Kolín 20.09.2019
300 m překážek 46.52 Praha - Eden 28.05.2020
skok vysoký 1.48 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
skok vysoký 1.52 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok daleký 5.08 Praha - Stromovka 27.05.2019
skok daleký 5.13 h Praha - Strahov 10.01.2020
vrh koulí 3kg 09.05 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 3kg 08.70 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kladivem 3kg 18.40 Praha-Vinohrady 18.04.2018
hod oštěpem 500g 26.08 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 37.68 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 2264 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj hala [Zky] 2914 h Praha - Stromovka 08.02.2019
pětiboj hala [Dky] 3091 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
sedmiboj [Zky] 4307 Praha - Juliska 12.10.2019
chůze dráha 1000m 6:06.3 Praha - Stromovka 21.10.2017
Přespolní běh 0:06:07 Praha - Vítkov 27.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.46 h Praha-Juliska 21.01.2016
60 m 09.49 Praha - Eden 31.05.2016
150 m 23.18 h Praha-Stromovka 10.02.2016
300 m 49.53 h Praha-Stromovka 03.12.2016
600 m 1:57.70 h Praha-Stromovka 17.02.2016
600 m 1:54.93 Praha-Strahov 09.06.2016
800 m 2:48.29 h Praha-Strahov 29.01.2016
800 m 2:37.25 Praha - Kotlářka 15.06.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 12.45 h Praha-Juliska 21.01.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.47 Praha-Jeseniova 02.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.24 h Praha-Stromovka 03.12.2016
skok vysoký 1.20 Praha - Eden 31.05.2016
skok daleký 3.95 Praha-Kotlářka 12.05.2016
hod kriketovým míčkem 34.72 Praha - Eden 26.04.2016
pětiboj 1912 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
Přespolní běh 08:54 Praha 19.11.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B6 5 Praha-Stromovka 49.53
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 1 Praha-Stromovka 11.24
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žkm 51 Praha 08:54
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B12 3 Praha-Podvinný Mlýn 09.54
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B4 3 Praha-Podvinný Mlýn 2:46.05
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B15 1 Praha-Podvinný Mlýn 11.64
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FB 24 Praha-Podvinný Mlýn 3.91
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 17 Praha-Podvinný Mlýn 31.18
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 21 Praha-Podvinný Mlýn 1912
22.09.2016 Finále B Přeboru Prahy mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 800 m/Žkm/F 5 Praha-Juliska 2:50.69
22.09.2016 Finále B Přeboru Prahy mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Praha-Juliska 11.65
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 800 m/Žkm/B1 5 Praha - Kotlářka 2:40.24
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žkm/F 12 Praha - Kotlářka 1.20
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B1 2 Praha 2:41.72
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 5 Praha 11.94
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 800 m/Žkm/B1 6 Praha - Kotlářka 2:37.25
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 3 Praha - Kotlářka 11.47
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/Žkm/B1 2 Praha-Strahov 1:54.93
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Praha-Strahov 31.00
31.05.2016 3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B1 6 Praha - Eden 09.49
31.05.2016 3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žkm 10= Praha - Eden 1.20
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Praha-Kotlářka 11.51
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žkm/F 5 Praha-Kotlářka 3.95
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 Praha-Děkanka DNP
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky Praha-Děkanka DNP
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 600 m/Žkm/B1 3 Praha-Jeseniova 1:55.63
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 1 Praha-Jeseniova 11.47
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B2 4 Praha - Eden 09.93
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 1 Praha - Eden 2:49.72
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Praha - Eden 11.74
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 19 Praha - Eden 3.62
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Praha - Eden 34.72
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 13 Praha - Eden 1753
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 600 m/Žkm/B2 4 Praha-Stromovka 1:57.70
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Praha-Stromovka 11.64
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B18 5 Praha-Stromovka 23.18
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 6 Praha-Stromovka 12.54
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 4 Praha-Stromovka 12.48
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B15 3 Praha-Stromovka 52.04
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B11 3 Praha-Strahov 52.43
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žky/B3 4 Praha-Strahov 2:48.29
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m/Žky/R5 3 Praha-Juliska 09.46
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 2 Praha-Juliska 12.45
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 2:54.64
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 1 Praha-Stromovka 12.19