Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Lamačová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Větrovcová Hana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 2 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.87 Brno 26.06.2017
60 m 07.73 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 13.16 Ostrava - Vítkovice 09.09.2018
150 m 18.90 h Ostrava 03.03.2019
150 m 18.77 Kladno 14.06.2019
200 m 24.41 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
200 m 25.51 Kladno 01.06.2020
300 m 41.19 h Ostrava 04.03.2018
300 m 40.17 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
400 m 58.33 h Vídeň 01.02.2020
800 m 2:54.05 Stará Boleslav 09.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.83 Kladno 30.04.2015
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 22.02.2018
skok vysoký 1.52 Kladno 10.05.2018
skok daleký 5.42 Praha - Juliska 19.05.2018
skok daleký 5.41 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
vrh koulí 3kg 09.62 Slaný 24.05.2019
hod oštěpem 500g 20.80 Slaný 24.05.2019
hod kriketovým míčkem 23.28 Kladno 30.04.2014
pohár rozhlasu 1749 Kladno 25.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.47 Kladno 25.09.2016
60 m 08.45 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
150 m 20.31 Kladno 25.09.2016
150 m 20.97 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
300 m 49.05 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 43.84 Opava 01.10.2016
skok vysoký 1.34 Kladno - Sletiště 17.05.2016
skok daleký 4.18 h Praha-Strahov 20.02.2016
skok daleký 4.48 Kladno-Sletiště 11.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstevmladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R3 MB Jablonec nad Nisou 08.45
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstevmladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žkm/B5 MB Jablonec nad Nisou 20.97
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstevmladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žkm/B2 MB Jablonec nad Nisou DNS
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B3 2 Opava 43.84
25.09.2016 Finále Středočeského KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B1 3 Kladno 08.47
25.09.2016 Finále Středočeského KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B1 2 Kladno 20.31
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 300 m/Žky/B2 2 Třebíč 44.58
02.09.2016 4. kolo Středočeského KPD mladšího žactva, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žkm/B1 3 Beroun 08.66
02.09.2016 4. kolo Středočeského KPD mladšího žactva, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žkm/B1 1 Beroun 45.93
11.06.2016 Dětský víceboj České průmyslové zdravotní pojišťovny (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B1 1 Kladno-Sletiště 20.39
11.06.2016 Dětský víceboj České průmyslové zdravotní pojišťovny (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm Kladno-Sletiště 08.61
11.06.2016 Dětský víceboj České průmyslové zdravotní pojišťovny (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno-Sletiště 4.48
08.06.2016 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B1 2 Kladno 08.58
08.06.2016 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B3 1 Kladno 20.68
27.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Beroun 08.83
27.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B4 1 Beroun 47.90
17.05.2016 Pohár rozhlasu OK (Sportovní gymnázium Kladno) 60 m/Žkm/B5 1 Kladno - Sletiště 08.5
17.05.2016 Pohár rozhlasu OK (Sportovní gymnázium Kladno) skok vysoký/Žkm 5 Kladno - Sletiště 1.34
13.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B4 1 Stará Boleslav 08.47
13.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 4 Stará Boleslav 1.30
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B1 Kolín 08.4
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žkm/B1 3 Kolín 20.9
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 11 Kolín 3.93
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R6 1 Praha-Strahov 08.90
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FB 4 Praha-Strahov 09.04
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žkm/B5 1 Praha-Strahov 22.05
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm/F 10 Praha-Strahov 4.18
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B4 7 Praha-Stromovka 09.05
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B14 2 Praha-Stromovka 49.05