Karta atleta

Export do excelu
  • Martina Primasová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Strnad Ladislav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Praha - Děkanka 13.06.2019
60 m 07.98 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m 13.65 Praha - Eden 18.06.2018
150 m 19.68 Karlovy Vary 14.09.2019
150 m 19.51 h Praha - Strahov 14.12.2019
200 m 28.50 Praha - Eden 31.05.2018
200 m 26.70 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 46.51 h Praha - Stromovka 27.01.2019
300 m 45.42 Praha - Kotlářka 28.05.2019
500 m 1:30.97 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 2:18.70 Praha-Kotlářka 12.05.2016
600 m 2:07.91 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 15.12 Praha - Stromovka 01.06.2017
skok vysoký 1.20 Praha - Juliska 18.05.2017
skok daleký 5.05 Praha - Děkanka 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 24.59 Praha-Kotlářka 12.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.59 Praha-Strahov 09.06.2016
60 m 09.20 h Praha-Stromovka 03.12.2016
150 m 24.14 Praha-Eden 19.05.2016
600 m 2:18.70 Praha-Kotlářka 12.05.2016
600 m 2:07.91 h Praha-Stromovka 03.12.2016
skok vysoký 1.05 Praha-Strahov 09.06.2016
skok daleký 3.65 Praha-Eden 19.05.2016
hod kriketovým míčkem 24.59 Praha-Kotlářka 12.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 600 m/Žky/B4 5 Praha-Stromovka 2:07.91
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B17 2 Praha-Stromovka 09.20
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/Žkm/F Praha-Stromovka DNS
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B3 3 Praha-Strahov 09.59
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žkm/F 15 Praha-Strahov 1.05
31.05.2016 3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 Praha - Eden DNS
31.05.2016 3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm Praha - Eden DNS
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B3 8 Praha-Eden 24.14
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 22 Praha-Eden 3.65
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) 600 m/Žkm/B2 9 Praha-Kotlářka 2:18.70
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 18 Praha-Kotlářka 24.59