Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Sovová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.40 Brno 11.09.2017
60 m 09.18 h Ostrava 21.01.2018
100 m 16.00 Ostrava - Poruba 13.04.2019
150 m 22.79 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
150 m 22.44 h Ostrava 21.01.2018
200 m 32.43 Ostrava - Poruba 13.04.2019
300 m 49.48 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
300 m 50.63 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 3:15.88 Opava 26.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.46 Frýdek-Místek 14.06.2016
skok daleký 3.58 Bielsko - Biala 18.06.2016
skok daleký 3.64 h Ostrava 09.02.2019
vrh koulí 3kg 07.71 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
vrh koulí 3kg 07.69 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
hod diskem 0,75kg 15.91 Opava 16.05.2019
hod kladivem 3kg 23.78 Frýdek-Místek 03.09.2019
hod oštěpem 500g 23.97 Frýdek-Místek 19.06.2018
hod kriketovým míčkem 28.40 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pohár rozhlasu 0366 Ostrava - Porubská 14.05.2019
pětiboj 1265 Ostrava - Poruba 24.06.2017
čtyřboj 1265 Opava 26.09.2018
sprintérský trojboj 1058 Ostrava - Poruba 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.76 Olomouc 25.09.2016
60 m 09.65 h Ostrava 16.12.2016
150 m 25.74 h Ostrava 01.03.2016
150 m 26.15 Třinec 05.05.2016
300 m 53.22 Ostrava 15.09.2016
300 m 50.90 h Ostrava 16.12.2016
800 m 3:28.92 Ostrava - Poruba 23.04.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 14.46 Frýdek-Místek 14.06.2016
skok daleký 3.58 Bielsko - Biala 18.06.2016
hod kriketovým míčkem 27.69 Frýdek-Místek 01.05.2016
pětiboj 0841 Ostrava - Poruba 23.04.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R5 5 Ostrava 09.65
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B4 1 Ostrava 50.90
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R10 5 Olomouc 09.76
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žkm/B6 4 Olomouc 53.42
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B6 4 Ostrava 09.75
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B5 4 Ostrava 25.16
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B3 2 Ostrava 53.22
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/R9 6 Brno 09.73
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žkm/KH 12 Brno 3.30
18.06.2016 Miedzynarodowy mityng lekkoatletyczny Beskidian athletic 60 m/Žkm/B7 4 Bielsko - Biala 09.65
18.06.2016 Miedzynarodowy mityng lekkoatletyczny Beskidian athletic skok daleký/Žkm 33 Bielsko - Biala 3.62
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B4 7 Frýdek-Místek 09.88
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 7 Frýdek-Místek 14.46
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B9 7 Opava 09.97
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B6 8 Opava 25.31
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B5 5 Opava 55.50
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B7 6 Třinec 10.14
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B8 3 Třinec 26.15
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B4 Třinec DQ
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B4 8 Frýdek-Místek 09.95
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 27 Frýdek-Místek 27.69
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/B4 5 Ostrava - Poruba 10.38
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm 22 Ostrava - Poruba 3:28.92
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 4 Ostrava - Poruba 14.95
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm 14 Ostrava - Poruba 3.27
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Ostrava - Poruba 27.42
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žkm/F 18 Ostrava - Poruba 0841
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R8 4 Ostrava 10.14
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B6 5 Ostrava 25.74