Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Šauli
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AKM Viktoria Plzeň
  • Trenér:
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.51 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m 09.55 Plzeň 03.05.2017
150 m 23.44 h Praha-Strahov 13.02.2016
150 m 22.27 Stříbro 10.06.2017
300 m 48.99 Plzeň 03.05.2017
600 m 2:11.30 h Praha-Strahov 16.02.2014
600 m 1:59.68 Nýřany 30.08.2017
800 m 2:55.78 Stříbro 21.05.2016
1000 m 3:55.39 Nýřany 25.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.79 Stříbro 22.06.2016
skok daleký 3.65 Stříbro 11.05.2017
vrh koulí 2kg 08.64 Stříbro 10.06.2017
hod kriketovým míčkem 33.91 Plzeň - Skvrňany 23.05.2017
pohár rozhlasu 0696 Plzeň - Skvrňany 23.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.51 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m 09.56 Stříbro 21.05.2016
150 m 23.44 h Praha-Strahov 13.02.2016
150 m 22.59 Nýřany 08.09.2016
600 m 2:01.54 Stříbro 22.06.2016
800 m 2:55.78 Stříbro 21.05.2016
1000 m 3:55.39 Nýřany 25.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.79 Stříbro 22.06.2016
hod kriketovým míčkem 22.16 Nýřany 25.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 150 m/Žkm/B3 1 Nýřany 22.59
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 3 Nýřany 13.73
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 600 m/Žkm/B2 1 Stříbro 2:01.54
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Stříbro 11.79
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 1000 m/Žkm/F 6 Nýřany 3:55.39
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 4 Nýřany 13.64
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 10 Nýřany 22.16
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žkm/R8 3 Stříbro 09.56
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žkm/B2 5 Stříbro 23.89
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žkm/F 13 Stříbro 2:55.78
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/R6 1 Praha-Strahov 09.51
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žkm/B3 3 Praha-Strahov 23.44