Karta atleta

Export do excelu
  • Frýdl Vojtěch
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér Feilhauerová Jana
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.89 Frýdek-Místek 21.06.2018
60 m 08.79 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
150 m 21.57 Frýdek-Místek 06.09.2018
150 m 21.04 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
300 m 44.72 Frýdek-Místek 06.09.2018
300 m 45.20 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
600 m 1:50.75 Brno 05.09.2016
800 m 2:41.57 Frýdek-Místek 01.05.2017
1000 m 3:28.59 Opava 18.05.2017
1500 m 5:19.95 Kopřivnice 21.05.2019
60 m překážek 11.61 Frýdek-Místek 25.04.2018
pohár rozhlasu 0450 Kopřivnice 21.05.2019
pětiboj 1393 Frýdek-Místek 25.04.2018
čtyřboj 1362 Kopřivnice 18.09.2018
hod oštěpem 500g 21.30 Opava 18.08.2018
hod kriketovým míčkem 56.04 Frýdek-Místek 06.09.2018
vrh koulí 3kg 05.76 Ostrava - Vítkovice 28.08.2018
skok daleký 4.30 Opava 11.05.2017
skok daleký 3.91 h Ostrava 08.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B1 4 Ostrava 47.11
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) kriket/Žcm/F 15 Ostrava 47.50
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/EleH/KA 20 Brno 3.51
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/EleH/R2 6 Brno 08.94
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games kriket/EleH/KA 11 Brno 43.61
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/EleH/FB 6 Brno 08.99
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 600 m/EleH/B5 3 Brno 1:50.75
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B2 5 Frýdek-Místek 08.88
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žcm/B2 3 Frýdek-Místek 48.89
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 300 m/Žcm/B1 5 Opava 47.75
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B2 Třinec DNP
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žcm/B1 Třinec DNP
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/EleH/B1 1 Frýdek-Místek 09.04
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/EleH/B1 2 Frýdek-Místek 47.42
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/EleH 14 Frýdek-Místek 3.58
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/EleH Frýdek-Místek 38.98
02.03.2016 Krajský přebor přípravek (SSK Vítkovice) 60 m/EleH/B1 1 Ostrava 09.46
02.03.2016 Krajský přebor přípravek (SSK Vítkovice) 150 m/EleH/B3 1 Ostrava 22.73
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R5 5 Ostrava 09.16
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žcm/B2 2 Ostrava 49.17