Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Šmákalová
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: ATLETCLUB Nýřany, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Stříbro 01.06.2019
150 m 25.62 Nýřany 25.05.2016
150 m 24.37 h Praha - Stromovka 11.01.2017
300 m 47.71 Stříbro 01.06.2019
600 m 2:08.63 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 2:01.67 Nýřany 09.05.2018
800 m 2:46.13 h Praha - Strahov 11.02.2017
800 m 2:49.89 Stříbro 10.06.2017
1000 m 3:41.54 Nýřany 08.09.2016
skok daleký 3.65 h Praha - Strahov 11.02.2017
skok daleký 4.32 Plzeň - Skvrňany 22.05.2019
pohár rozhlasu 1413 Plzeň - Skvrňany 22.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 25.62 Nýřany 25.05.2016
600 m 2:08.63 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 2:09.84 Nýřany 12.05.2016
800 m 2:50.99 Plzeň 23.09.2016
1000 m 3:41.54 Nýřany 08.09.2016
skok daleký 3.54 h Praha-Strahov 27.02.2016
skok daleký 3.75 Nýřany 08.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žkm/F 7 Plzeň 2:50.99
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žkm/F 21 Plzeň 3.72
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 1000 m/Žkm/B1 2 Nýřany 3:41.54
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) skok daleký/Žkm/F 7 Nýřany 3.75
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 150 m/Žkm/B6 3 Nýřany 25.62
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 1000 m/Žkm/F 4 Nýřany 3:50.14
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) skok daleký/Žkm/F 10 Nýřany 3.72
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 600 m/Žkm/B1 4 Nýřany 2:09.84
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) skok daleký/Žkm/F 9 Nýřany 3.58
27.02.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (Plzeňský krajský atletický svaz) 600 m/EleZ/B3 5 Praha-Strahov 2:08.63
27.02.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (Plzeňský krajský atletický svaz) skok daleký/EleZ/F 8 Praha-Strahov 3.54