Karta atleta

Export do excelu
  • Oto Čech
  • Narozen: 1956
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér:
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.2 h Český Brod 13.12.2014
100 yardů 11.64 Ostrava 26.05.2010
50 m 06.87 Stará Boleslav 12.09.2010
50 m 07.41 h Český Brod 19.01.2019
60 m 07.81 Stará Boleslav 01.09.2010
60 m 07.88 h Praha-Strahov 14.01.2012
100 m 12.63 Praha 08.07.2009
150 m 19.02 Stará Boleslav 09.09.2009
150 m 19.08 h Praha-Strahov 22.01.2010
200 m 26.28 h Praha-Stromovka 03.02.2009
200 m 25.70 Stará Boleslav 02.09.2009
1500 m 6:06.85 Praha-Kotlářka 02.10.2010
60 m překážek (1.06) 09.35 h Jablonec nad Nisou 23.02.2011
60 m překážek (0.99) 10.14 h Jablonec nad Nisou 28.01.2015
60 m překážek (0.91) 10.02 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
100 m překážek (0.84) 16.30 Stará Boleslav 14.09.2016
skok vysoký 1.53 h Praha-Stromovka 05.03.2011
skok vysoký 1.52 Stará Boleslav 20.04.2014
skok daleký 5.16 h Praha-Strahov 09.01.2010
skok daleký 5.26 Praha-Kotlářka 02.10.2010
hod diskem 1kg 23.39 Praha-Kotlářka 24.09.2016
hod diskem 1,5kg 23.08 Praha-Kotlářka 02.10.2010
hod diskem 2kg 22.18 Praha - Kotlářka 19.10.2019
hod oštěpem 600g 22.64 Praha - Kotlářka 13.10.2018
hod oštěpem 700g 28.36 Praha-Kotlářka 02.10.2010
hod oštěpem 800g 23.13 Praha - Kotlářka 19.10.2019
sprintérský trojboj 1628 Praha-Kotlářka 21.09.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.1 h Český Brod 12.11.2016
60 m 08.46 h Jablonec nad Nisou 28.02.2016
60 m 08.56 Praha - Děkanka 30.06.2016
100 m 13.51 Svitavy 18.06.2016
150 m 20.47 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 28.15 Praha - Děkanka 30.06.2016
1500 m 6:47.51 Praha-Kotlářka 24.09.2016
60 m překážek (1.06) 09.5 h Český Brod 12.11.2016
100 m překážek (0.84) 16.30 Stará Boleslav 14.09.2016
skok vysoký 1.46 Stará Boleslav 22.05.2016
skok daleký 4.01 h Jablonec nad Nisou 28.02.2016
skok daleký 4.36 Praha-Kotlářka 24.09.2016
hod diskem 1kg 23.39 Praha-Kotlářka 24.09.2016
hod oštěpem 600g 22.60 Praha-Kotlářka 24.09.2016
sprintérský trojboj 1146 Praha - Děkanka 30.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek/V Český Brod 09.84
10.12.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/V Český Brod 08.55
12.11.2016 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M Český Brod 09.5
12.11.2016 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/M Český Brod 08.3
12.11.2016 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 50 m/M Český Brod 07.1
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B4 1 Praha-Kotlářka 28.39
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) 1500 m/M/F 14 Praha-Kotlářka 6:47.51
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) skok daleký/M 13 Praha-Kotlářka 4.36
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/V 6 Praha-Kotlářka 23.39
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 600g/V 6 Praha-Kotlářka 22.60
24.09.2016 Klasický pětiboj a MČR veteránu v klasickém pětiboji (SK Kotlářka Praha) klasický pětiboj/V 6 Praha-Kotlářka 1254
14.09.2016 4. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B2 4 Stará Boleslav 13.59
14.09.2016 4. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Stará Boleslav 16.30
07.09.2016 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/M/B2 3 Stará Boleslav 08.55
07.09.2016 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek/V/F Stará Boleslav 10.79
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B6 4 Praha - Děkanka 08.56
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B6 4 Praha - Děkanka 13.60
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B7 2 Praha - Děkanka 28.15
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M 27 Praha - Děkanka 1146
18.06.2016 Mistrovství České republiky veteránů (TJ Svitavy, z.s.) 100 m/V/B2 3 Svitavy 13.51
18.06.2016 Mistrovství České republiky veteránů (TJ Svitavy, z.s.) 100 m překážek/V/F Svitavy 16.41
18.06.2016 Mistrovství České republiky veteránů (TJ Svitavy, z.s.) skok vysoký/V/F Svitavy 1.44
05.06.2016 3. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 200 m/M Stará Boleslav 28.08
05.06.2016 3. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 100 m/M Stará Boleslav 13.57
22.05.2016 II. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/M 4 Stará Boleslav 08.39
22.05.2016 II. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) skok vysoký/M 5 Stará Boleslav 1.46
22.05.2016 II. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) 100 m/M Stará Boleslav 13.55
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B6 6 Praha-Eden 08.69
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B6 5 Praha-Eden 20.47
12.03.2016 Mistrovství ČR veteránů (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 4 Praha-Stromovka 08.47
05.03.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/V Český Brod 08.5
28.02.2016 “Otevřené” mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/F5 Jablonec nad Nisou 08.46
28.02.2016 “Otevřené” mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek/V/F4 Jablonec nad Nisou 10.06
28.02.2016 “Otevřené” mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/M/F6 Jablonec nad Nisou 4.01