Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Benda
  • Narozen: 1985
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Kubica Jaroslav
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2003: MEJ-4x100 m/6.; 2007: ME22-4x100 m/4.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - 1 - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- 1 - 1 - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 09.92 Praha - Děkanka 04.05.2009
50 m 5.97 h Praha - Strahov 22.02.2003
60 m 06.81 h Praha-Stromovka 23.02.2008
60 m 06.86 Praha - Děkanka 04.05.2009
100 m 10.57 Jablonec nad Nisou 01.09.2007
150 m 16.45 h Praha - Strahov 13.02.2008
150 m 16.16 Praha 05.05.2008
200 m 22.26 h Praha-Stromovka 22.02.2009
200 m 21.72 Praha-Děkanka 01.06.2009
300 m 36.86 Sušice 15.05.2007
300 m 36.59 h Praha-Strahov 18.01.2008
400 m 53.03 Nymburk 16.09.2007
1500 m 5:42.79 Praha 28.09.2006
110 m překážek (1.06) 19.86 Praha 28.09.2006
skok vysoký 1.47 Praha 27.09.2006
skok o tyči 2.30 Praha 28.09.2006
skok daleký 5.75 Praha 27.09.2006
trojskok 11.33 Třebíč 30.05.2015
vrh koulí 7,26kg 08.98 Praha 27.09.2006
hod diskem 2kg 21.43 Praha 30.06.2014
hod kladivem 6kg 18.28 Praha 27.05.2004
hod kladivem 7,26kg 22.76 Praha-Děkanka 21.10.2008
hod oštěpem 800g 32.57 Praha 23.09.2011
desetiboj [M] 4306 Praha 28.09.2006
sprintérský trojboj 2326 h Jablonec nad Nisou 29.01.2003
sprintérský trojboj 2735 Praha-Děkanka 01.06.2009
vrhačský trojboj 1002 Praha - Děkanka 24.08.2016
vrhačský čtyřboj 1201 Praha - Děkanka 24.08.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.99 h Ostrava 27.02.2016
60 m 06.95 Praha-Eden 06.05.2016
100 m 10.62 Tábor 18.06.2016
150 m 16.87 h Praha-Strahov 15.01.2016
150 m 16.20 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 22.55 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 21.81 Tábor 28.05.2016
vrh koulí 7,26kg 08.91 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod diskem 2kg 20.40 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod kladivem 7,26kg 20.42 Praha - Děkanka 24.08.2016
hod oštěpem 800g 30.22 Praha - Děkanka 24.08.2016
sprintérský trojboj 2530 Hradec Králové 07.09.2016
vrhačský trojboj 1002 Praha - Děkanka 24.08.2016
vrhačský čtyřboj 1201 Praha - Děkanka 24.08.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B1 1 Hradec Králové 07.01
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B1 2 Hradec Králové 10.98
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 4 Hradec Králové 22.99
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M Hradec Králové 2530
24.08.2016 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) vrh koulí 7,26kg/M 4 Praha - Děkanka 08.91
24.08.2016 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) hod diskem 2kg/M 5 Praha - Děkanka 20.40
24.08.2016 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) hod kladivem 7,26kg/M Praha - Děkanka 20.42
24.08.2016 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) hod oštěpem 800g/M 6 Praha - Děkanka 30.22
24.08.2016 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) vrhačský trojboj/M 4 Praha - Děkanka 1002
24.08.2016 Klubové vrhačské víceboje (Spartak Praha 4) vrhačský čtyřboj/M Praha - Děkanka 1201
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R1 1 Bílina 11.29
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA Bílina 11.02
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B1 2 Bílina 22.33
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B1 1 Bílina 07.25
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B1 4 Bílina 11.18
18.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R1 2 Tábor 10.71
18.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/F 4 Tábor 10.62
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R1 1 Stará Boleslav 11.22
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/FA Stará Boleslav 10.82
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B1 1 Stará Boleslav 21.99
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 100 m/M/R1 6 Praha 11.53
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) 100 m/M/B1 2 Praha-Strahov 10.76
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R1 1 Tábor 10.77
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/FA Tábor 10.78
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B1 1 Tábor 21.81
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 100 m/M/R1 1 Praha-Juliska 11.01
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 100 m/M/FA Praha-Juliska 10.88
21.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 200 m/M/B1 2 Praha-Juliska 22.11
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/R1 1 Praha-Děkanka 11.07
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/FA Praha-Děkanka 10.80
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B1 1 Praha-Děkanka 22.34
09.05.2016 3. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 1 Praha-Děkanka 07.03
09.05.2016 3. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B1 1 Praha-Děkanka 10.69
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B1 1 Praha-Eden 06.97
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B8 1 Praha-Eden 06.95
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B1 2 Praha-Eden 16.20
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 2 Kolín 10.91
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/M/R3 3 Ostrava 06.99
28.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/M/R2 5 Ostrava 22.61
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 3 Praha-Stromovka 07.12
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B13 Praha-Stromovka DNS
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R1 2 Praha-Stromovka 07.06
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/FA Praha-Stromovka 07.02
07.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B6 1 Praha-Stromovka 22.55
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B11 2 Praha-Stromovka 22.92
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B1 4 Praha-Stromovka 07.06
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B14 2 Praha-Stromovka 07.04
23.01.2016 Český halový pohár družstev mužů a žen 60 m/M/F Jablonec nad Nisou 07.10
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 3 Praha-Stromovka 07.10
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B20 2 Praha-Stromovka 07.08
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B18 2 Praha-Strahov 16.87
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 60 m/M/B2 2 Praha-Strahov 07.11