Karta atleta

Export do excelu
  • Novák Josef
  • Narozen: 1985
  • Klub / oddíl: TJ Svitavy, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Blansko 20.4.2013
60 m 07.96 h Praha-Strahov 30.1.2010
100 m 12.27 Hradec Králové 15.9.2007
200 m 24.29 Týniště nad Orlicí 27.9.2009
300 m 38.91 Dvůr Králové 22.8.2012
300 m 39.35 h Praha-Strahov 18.1.2008
400 m 52.47 Pardubice 14.8.2007
400 m 52.70 h Praha-Stromovka 27.1.2007
600 m 1:27.77 Pardubice 17.10.2006
600 m 1:27.50 h Praha-Strahov 18.1.2008
800 m 2:01.33 Chrudim 2.9.2007
800 m 2:02.99 h Praha-Strahov 26.1.2008
1500 m 4:34.20 Chrudim 16.9.2007
1500 m 4:39.95 h Praha-Strahov 1.2.2004
hodinovka běh 12875 Slatiňany 1.10.2011
60 m překážek 10.42 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
110 m překážek 18.05 Ústí nad Orlicí 21.6.2014
200 m překážek 28.58 Pardubice 29.8.2006
400 m překážek 57.47 Hradec Králové 26.5.2007
3000 m překážek 13:06.30 Týniště nad Orlicí 25.6.2017
sprintérský trojboj 1496 Blansko 29.4.2012
desetiboj 4243 Ústí nad Orlicí 21.9.2013
hod diskem 2kg 17.11 Ústí nad Orlicí 21.9.2013
hod oštěpem 800g 21.24 Ústí nad Orlicí 21.9.2013
vrh koulí 7,26kg 06.21 Ústí nad Orlicí 21.9.2013
skok daleký 5.78 Ústí nad Orlicí 21.9.2013
skok daleký 5.52 h Pardubice 25.1.2014
trojskok 11.74 Chrudim 29.6.2013
trojskok 11.53 h Jablonec nad Nisou 2.2.2014
skok o tyči 3.40 Ústí nad Orlicí 22.8.2015
skok o tyči 3.30 h Jablonec nad Nisou 2.2.2014
skok vysoký 1.55 Dvůr Králové nad Labem 17.8.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
110 m překážek 19.5 Chrudim 2.6.2019
400 m překážek 71.56 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
trojskok 10.83 Trutnov 23.6.2019
skok o tyči 2.85 Chrudim 2.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 4. Kolo KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 800 m/M/B1 MB Týniště nad Orlicí 2:09.76
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m př./M/F Ústí nad Orlicí 19.11
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/M/F 6 Ústí nad Orlicí 1.55
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) tyč/M/F Ústí nad Orlicí 3.00
17.08.2016 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové n. L. (TJ Dvůr Králové n/L.) 200 m/M/B1 5 Dvůr Králové nad Labem 26.22
17.08.2016 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové n. L. (TJ Dvůr Králové n/L.) výška/M/F 6 Dvůr Králové nad Labem 1.55
14.08.2016 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí) 400 m/M/B2 2 Týniště nad Orlicí 55.62
14.08.2016 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí) výška/M 4 Týniště nad Orlicí 1.55
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 110 m př./M/B1 3 Čáslav 19.13
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m př./M/B2 2 Čáslav 64.74
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) tyč/M/F 1= Čáslav 3.35
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 110 m př./M/B2 2 Třebíč 18.83
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) tyč/M/F Třebíč 2.93
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) trojskok/M/F 9 Třebíč 11.59
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 110 m př./M/B1 3 Pardubice 19.60
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 400 m př./M/B2 3 Pardubice 65.96
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) tyč/M/F Pardubice 3.01
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) tyč/M Jablonec nad Nisou NM