Karta atleta

Export do excelu
  • David Šutera
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - - - - - - -
1 - - - - - - - - - 1 - 1 - -
1 - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 h Praha - Strahov 13.01.2007
60 m 08.08 Jihlava 28.04.2007
100 m 12.56 Jihlava 05.08.2006
400 m 62.11 Jihlava 05.08.2006
1500 m 5:42.56 Tábor 07.08.2005
60 m překážek (0.91) 09.09 h Praha-Strahov 15.01.2005
110 m překážek (0.91) 16.30 Tábor 24.09.2005
110 m překážek (0.99) 16.94 Tábor 10.05.2008
200 m překážek (0.76) 29.55 Jihlava 26.04.2008
skok vysoký 2.15 Kladno 05.07.2009
skok vysoký 2.18 h Hustopeče 28.01.2012
skok o tyči 3.00 Tábor 03.09.2006
skok daleký 5.75 Jihlava 08.10.2006
skok daleký 5.66 h Praha - Strahov 13.01.2007
trojskok 11.95 České Budějovice 10.06.2006
vrh koulí 4kg 12.25 Pacov 13.06.2004
vrh koulí 5kg 11.30 Jihlava 05.08.2006
vrh koulí 6kg 10.98 Jihlava 15.09.2007
vrh koulí 7,26kg 08.98 Pardubice 23.08.2008
hod diskem 1,5kg 32.08 Jihlava 05.08.2006
hod diskem 1,75kg 28.80 Tábor 03.09.2006
hod kladivem 6kg 20.25 Tábor 10.05.2008
hod kladivem 7,26kg 18.81 Třebíč 02.05.2008
hod oštěpem 600g 28.89 Tábor 07.08.2005
hod oštěpem 700g 37.53 Jihlava 06.08.2006
hod oštěpem 800g 33.78 Praha 27.09.2008
devítiboj 4123 Nová Včelnice 06.08.2004
desetiboj [Dci] 4807 Jihlava 05.08.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 2.12 h Hustopeče 13.02.2016
skok vysoký 2.12 Kolín 12.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2016 Vánoční laťka Hády (JAC Brno, BYAC Brno, Čiba sport) skok vysoký/M Brno 2.05
02.10.2016 17. ročník Memoriálu ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/M Tábor 2.01
15.09.2016 XI. ročník Hanácké laťky 2016 (AK Olomouc) skok vysoký/M 7= Olomouc 2.02
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M 3= Ústí nad Orlicí 2.00
29.08.2016 4. kolo Atletickej ligy 2016 skok vysoký/M Trnava 2.03
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M/F Kolín 2.00
06.08.2016 Zlín 2016 (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/M/F Zlín DNS
03.08.2016 Výškařské závody (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok vysoký/M Velké Meziříčí 2.01
19.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/M Tábor 2.08
12.06.2016 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M Kolín 2.12
05.06.2016 Krajský přebor Vysočiny mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) skok vysoký/M Jihlava 2.07
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M/F MS Kolín 2.04
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/M Plzeň 2.04
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.97
12.03.2016 Úpická laťka (ZŠ Úpice–Lány, ZŠ Bratří Čapků) skok vysoký/M Úpice 2.05
03.03.2016 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2016 (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/M 8 Otrokovice 2.02
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F 4 Ostrava 2.09
20.02.2016 Mezinárodní mítink skok vysoký/M Chemnitz 2.05
13.02.2016 Hustopečské skákání (SK Atletika Hustopeče) skok vysoký/M/FB Hustopeče 2.12
09.02.2016 Brněnská laťka Alfa Helicopter (JAC Brno, Čiba sport athletic) skok vysoký/M 13 Brno 2.05
03.02.2016 Průmyslovácká laťka (ŠSK při Střední škole průmyslo) skok vysoký/M Jihlava 2.00
30.01.2016 14. Vectis Indoor Meeting skok vysoký/M Luxembourg 2.10
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) skok vysoký/M Pardubice 2.02
16.01.2016 1. olomoucká hala (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 2.06
10.01.2016 13. Sparkassen-Hochsprungmeeting (LG Kreis Gütersloh 09) skok vysoký/M Clarholz 2.05
06.01.2016 Hochsprungmeeting skok vysoký/M 4 Essing 1.96