Karta atleta

Export do excelu
  • Havlíková Monika
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: AK Slovan Moravská Třebová
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.00 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
200 m 30.47 Kolín 8.5.2015
200 m 30.10 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
400 m 66.55 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
800 m 2:34.97 Jičín 16.5.2015
800 m 2:43.09 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
60 m překážek 10.96 h Olomouc 30.1.2016
100 m překážek 18.43 Čáslav 26.8.2017
400 m překážek 73.91 Jičín 1.7.2017
hod kladivem 4kg 22.20 Pardubice 15.5.2016
hod oštěpem 600g 26.99 Svitavy 6.9.2014
vrh koulí 4kg 09.98 Přerov 1.5.2017
vrh koulí 4kg 09.30 h Olomouc 30.1.2016
skok o tyči 2.30 Ústí nad Orlicí 20.8.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Ž/F 5 Ústí nad Orlicí 19.17
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) tyč/Ž/F Ústí nad Orlicí 2.30
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Ž/F 5 Ústí nad Orlicí 09.41
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m př./Ž/B1 5 Čáslav 74.79
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) tyč/Ž/F 5 Čáslav 2.10
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) koule 4kg/Ž/F 5 Čáslav 09.82
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m př./Ž/B2 1 Třebíč 75.70
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 4kg/Ž/F 8 Třebíč 09.50
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) kladivo 4kg/Ž/F 13 Třebíč 16.59
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 400 m př./Ž/B1 3 Pardubice 76.35
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) koule 4kg/Ž/F 6 Pardubice 08.89
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) kladivo 4kg/Ž/F 8 Pardubice 22.20
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Ž/R1 8 Jablonec nad Nisou 09.00
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/Ž/B5 2 Jablonec nad Nisou 30.10
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 400 m/Ž/B3 2 Jablonec nad Nisou 66.55
30.01.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Ž/R1 3 Olomouc 11.14
30.01.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m př./Ž/FA Olomouc 10.96
30.01.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) koule 4kg/Ž 6 Olomouc 09.30