Karta atleta

Export do excelu
  • Radim Kůta
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.19 h Praha-Strahov 09.01.2012
60 m 07.20 Praha 04.05.2012
100 m 11.13 Jihlava 19.05.2013
150 m 16.97 Praha 04.05.2012
150 m 17.07 h Praha-Strahov 18.01.2013
200 m 23.04 h Praha-Strahov 27.01.2012
200 m 22.48 Praha 23.05.2014
300 m 36.31 h Praha-Strahov 13.01.2012
300 m 36.13 Praha 08.05.2015
400 m 52.37 h Praha-Stromovka 16.02.2010
400 m 48.83 Tábor 17.06.2016
500 m 1:16.37 h Praha-Strahov 23.01.2009
800 m 1:57.19 Praha - Děkanka 12.06.2016
1500 m 5:51.86 Praha Vokovice 26.06.2012
60 m překážek (0.84) 10.15 h Praha-Strahov 02.02.2005
100 m překážek (0.84) 16.14 Praha 29.05.2005
110 m překážek (1.06) 17.75 Praha Vokovice 26.06.2012
200 m překážek (0.76) 33.28 Praha 06.06.2004
400 m překážek (0.91) 56.20 Kladno 20.08.2016
skok vysoký 1.45 h Praha-Strahov 02.02.2005
skok vysoký 1.74 Praha Vokovice 26.06.2012
skok o tyči 2.60 Praha Vokovice 26.06.2012
skok daleký 6.86 Praha 29.06.2013
skok daleký 6.39 h Praha-Strahov 24.01.2014
vrh koulí 4kg 08.94 Praha 25.04.2005
vrh koulí 6kg 09.81 Praha - Eden 09.06.2009
vrh koulí 7,26kg 08.67 Praha Vokovice 26.06.2012
hod diskem 2kg 25.77 Praha Vokovice 26.06.2012
hod oštěpem 600g 28.02 Praha 16.05.2005
hod oštěpem 800g 44.86 Praha-Strahov 16.09.2008
desetiboj [M] 5028 Praha Vokovice 26.06.2012
sprintérský trojboj 2306 Praha-Děkanka 01.06.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.22 h Praha-Strahov 11.01.2016
200 m 22.67 Bílina 14.05.2016
400 m 48.83 Tábor 17.06.2016
800 m 1:57.19 Praha - Děkanka 12.06.2016
400 m překážek (0.91) 56.20 Kladno 20.08.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.91)/M/B1 2 Kladno 56.20
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/R2 4 Tábor 48.83
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 800 m/M/B1 1 Praha - Děkanka 1:57.19
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 400 m/M/BB 2 Praha 49.11
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 400 m/M/B1 1 Praha - Eden 49.34
19.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra (TK Prostějov) 400 m/M/B2 1 Ostrava 49.72
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B6 1 Bílina 22.67
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B2 1 Bílina 49.87
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 6 Praha-Stromovka 07.41
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B19 Praha-Stromovka DQ
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 60 m/M/B3 2 Praha-Strahov 07.22