Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Lecjaks
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.07 Chomutov 15.08.2017
50 m 06.13 Chomutov 15.08.2017
60 m 07.09 Praha - Eden 27.06.2019
60 m 06.96 h Praha - Strahov 09.02.2020
100 m 10.96 Děčín 18.06.2017
150 m 16.45 Wiesau 06.07.2009
150 m 16.67 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 22.17 Praha 20.06.2008
200 m 22.40 h Praha-Stromovka 27.02.2010
300 m 36.02 h Praha-Stromovka 15.01.2008
300 m 35.16 Bílina 04.08.2009
400 m 50.98 h Praha-Stromovka 05.02.2008
400 m 49.32 Praha 11.07.2009
500 m 1:07.81 Bílina 09.08.2011
skok daleký 5.60 h Dresden 10.02.2007
skok daleký 5.33 Bílina 13.05.2007
hod oštěpem 700g 35.04 Ústí nad Labem 06.09.2009
hod oštěpem 800g 39.40 Bílina 31.05.2009
sprintérský trojboj 2520 Bílina 16.08.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.18 h Praha-Strahov 30.01.2016
60 m 07.21 Bílina 13.08.2016
100 m 11.30 Praha-Děkanka 15.05.2016
150 m 16.91 h Praha-Strahov 15.01.2016
150 m 17.00 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 22.56 h Praha-Stromovka 16.02.2016
200 m 22.93 Stará Boleslav 11.06.2016
300 m 36.83 Praha-Eden 06.05.2016
400 m 51.75 Bílina 20.08.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R1 4 Bílina 11.48
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FB Bílina 11.35
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B3 3 Bílina 23.05
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B3 2 Bílina 51.75
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B3 1 Bílina 07.21
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/M/B1 6 Cheb 07.36
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/M/B3 1 Cheb 17.18
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R2 4 Stará Boleslav 11.46
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/FB Stará Boleslav 11.42
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B2 5 Stará Boleslav 22.93
25.05.2016 Krajský přebor mužů a žen (AK Bílina) 100 m/M/R3 2 Bílina 11.42
25.05.2016 Krajský přebor mužů a žen (AK Bílina) 100 m/M/F 5 Bílina 11.79
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/R3 3 Praha-Děkanka 11.39
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/M/FB Praha-Děkanka 11.30
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/M/B2 5 Praha-Děkanka 35.51
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B1 7 Praha-Eden 17.00
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B7 1 Praha-Eden 17.16
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B2 7 Praha-Eden 36.83
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B2 2 Praha-Stromovka 22.70
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B11 2 Praha-Stromovka 22.56
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R4 5 Praha-Stromovka 07.30
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/FB Praha-Stromovka DQ
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B5 4 Praha-Stromovka 22.78
30.01.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/R4 1 Praha-Strahov 07.18
30.01.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/M/F 4 Praha-Strahov 07.23
30.01.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B02 1 Praha-Strahov 22.78
30.01.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B13 MS Praha-Strahov 22.61
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/M/B1 7 Praha-Stromovka 07.29
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/M/B3 2 Praha-Stromovka 22.93
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B6 2 Praha-Stromovka 07.20
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B18 3 Praha-Stromovka 07.24
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B4 2 Praha-Strahov 16.91
09.01.2016 26. Jugendhallenmeeting 60 m/M/R1 3 Chemnitz 07.23
09.01.2016 26. Jugendhallenmeeting 200 m/M/B4 2 Chemnitz 23.00