Karta atleta

Export do excelu
  • Hykeš Radek
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.30 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m 11.55 Karlovy Vary 11.5.2019
200 m 24.12 Přerov 1.5.2017
200 m 25.65 h Praha-Strahov 16.1.2016
400 m 53.34 Karlovy Vary 11.5.2019
400 m 56.40 h Praha-Strahov 6.1.2014
800 m 2:18.8 Jihlava 28.5.2016
1000 m 3:04.18 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
1500 m 4:50.03 Praha - Eden 11.8.2018
60 m překážek 09.13 h Praha - Strahov 20.1.2018
110 m překážek 16.79 Hradec Králové 18.5.2019
200 m překážek 27.99 Praha - Přátelství 6.6.2017
400 m překážek 61.66 Vlašim 23.8.2014
sedmiboj hala 4258 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
desetiboj 5570 Karlovy Vary 11.5.2019
klasický pětiboj 2725 Vlašim 1.9.2018
trojboj 1581 Praha-Radotín 1.10.2016
hod diskem 2kg 31.75 Kolín 12.5.2018
hod oštěpem 800g 40.76 Praha - Eden 11.8.2018
vrh koulí 7,26kg 10.65 Pacov 14.7.2018
vrh koulí 7,26kg 10.72 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 6.39 Hradec Králové 18.5.2019
skok daleký 6.32 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
trojskok 11.93 Vlašim 23.8.2014
skok o tyči 3.40 Hradec Králové 18.5.2019
skok o tyči 3.60 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok vysoký 1.73 Pacov 14.7.2018
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.30 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
100 m 11.55 Karlovy Vary 11.5.2019
400 m 53.34 Karlovy Vary 11.5.2019
1000 m 3:04.18 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
1500 m 4:55.64 Karlovy Vary 11.5.2019
60 m překážek 09.15 h Praha - Strahov 27.1.2019
110 m překážek 16.79 Hradec Králové 18.5.2019
sedmiboj hala 4258 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
desetiboj 5570 Karlovy Vary 11.5.2019
hod diskem 2kg 28.48 Karlovy Vary 11.5.2019
hod oštěpem 800g 40.27 Karlovy Vary 11.5.2019
vrh koulí 7,26kg 09.54 Karlovy Vary 11.5.2019
vrh koulí 7,26kg 10.72 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 6.39 Hradec Králové 18.5.2019
skok daleký 6.32 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok o tyči 3.40 Hradec Králové 18.5.2019
skok o tyči 3.60 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok vysoký 1.71 Karlovy Vary 11.5.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) 100 m/M Praha-Radotín 12.17
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) dálka/M Praha-Radotín 5.74
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) koule 7,26kg/M Praha-Radotín 09.11
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) trojboj/M Praha-Radotín 1581
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/M/F 6 Pacov 3.13
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/M/F 7 Pacov 5.90
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/M/F 9 Pacov 11.77
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B3 3 Pardubice 25.35
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/M 11 Pardubice 5.86
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) tyč/M 6 Pardubice 3.00
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) tyč/M/F 3= Vlašim 3.02
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/M/F 9 Vlašim 5.81
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) trojskok/M/F 6 Vlašim 11.79
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 800 m/M/B2 7 Jihlava 2:18.8
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) tyč/M/F 5 Jihlava 3.03
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) disk 2kg/M/F 16 Jihlava 24.67
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) tyč/M/F Praha-Juliska DNS
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) dálka/M/F 8 Praha-Juliska 5.95
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) disk 2kg/M/F Praha-Juliska DNS
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 200 m/M/B5 Přerov DNP
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 1500 m/M/B2 Přerov DNP
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) dálka/M/F2 6 Přerov 5.80
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) disk 2kg/M/F2 6 Přerov 28.66
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) oštěp 800g/M/F2 9 Přerov 34.72
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) pětiboj kl/M Přerov DNF
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R3 7 Praha-Stromovka 07.55
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/FB Praha-Stromovka DNS
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/M/F 20 Praha-Stromovka 5.74
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/M/R4 4 Praha-Strahov 07.60
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 200 m/M/B4 3 Praha-Strahov 25.65
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) dálka/M/F 7 Praha-Strahov 5.86
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 60 m/M/B3 6 Praha-Strahov 07.52
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 400 m/M/B2 3 Praha-Strahov 57.88
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR dálka/M 8 Praha-Strahov 6.01