Karta atleta

Export do excelu
  • Radek Hykeš
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: Školní atletický klub Slaný
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.30 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
100 m 11.55 Karlovy Vary 11.05.2019
200 m 25.65 h Praha-Strahov 16.01.2016
200 m 24.12 Přerov 01.05.2017
400 m 56.40 h Praha-Strahov 06.01.2014
400 m 53.34 Karlovy Vary 11.05.2019
800 m 2:18.8 Jihlava 28.05.2016
1000 m 2:59.47 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:50.03 Praha - Eden 12.08.2018
60 m překážek (1.06) 09.13 h Praha - Strahov 20.01.2018
110 m překážek (1.06) 16.79 Hradec Králové 18.05.2019
200 m překážek (0.76) 28.29 Praha 02.06.2015
400 m překážek (0.91) 61.66 Vlašim 23.08.2014
skok vysoký 1.73 Pacov 14.07.2018
skok vysoký 1.74 h Praha - Stromovka 08.02.2020
skok o tyči 3.70 h Praha - Stromovka 09.02.2020
skok o tyči 3.60 Kladno 13.06.2020
skok daleký 6.39 Hradec Králové 18.05.2019
skok daleký 6.32 h Praha - Stromovka 08.02.2020
trojskok 11.93 Vlašim 23.08.2014
vrh koulí 7,26kg 10.65 Pacov 14.07.2018
vrh koulí 7,26kg 11.09 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod diskem 2kg 31.75 Kolín 12.05.2018
hod oštěpem 800g 40.76 Praha - Eden 12.08.2018
sedmiboj hala [M] 4398 h Praha - Stromovka 09.02.2020
trojboj 1581 Praha-Radotín 01.10.2016
desetiboj [M] 5570 Karlovy Vary 12.05.2019
klasický pětiboj 2725 Vlašim 01.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Praha-Strahov 11.01.2016
100 m 12.17 Praha-Radotín 01.10.2016
200 m 25.65 h Praha-Strahov 16.01.2016
200 m 25.35 Pardubice 28.06.2016
400 m 57.88 h Praha-Strahov 11.01.2016
800 m 2:18.8 Jihlava 28.05.2016
skok o tyči 3.13 Pacov 20.08.2016
skok daleký 6.01 h Praha-Strahov 11.01.2016
skok daleký 5.95 Praha-Juliska 20.05.2016
trojskok 11.79 Vlašim 11.06.2016
vrh koulí 7,26kg 09.11 Praha-Radotín 01.10.2016
hod diskem 2kg 28.66 Přerov 01.05.2016
hod oštěpem 800g 34.72 Přerov 01.05.2016
trojboj 1581 Praha-Radotín 01.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) 100 m/M Praha-Radotín 12.17
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) skok daleký/M Praha-Radotín 5.74
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) vrh koulí 7,26kg/M Praha-Radotín 09.11
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) trojboj/M Praha-Radotín 1581
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/M/F 6 Pacov 3.13
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/M/F 7 Pacov 5.90
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/M/F 9 Pacov 11.77
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B3 3 Pardubice 25.35
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M 11 Pardubice 5.86
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) skok o tyči/M 6 Pardubice 3.00
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/M/F 3= Vlašim 3.02
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/M/F 9 Vlašim 5.81
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) trojskok/M/F 6 Vlašim 11.79
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 800 m/M/B2 7 Jihlava 2:18.8
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) skok o tyči/M/F 5 Jihlava 3.03
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) hod diskem 2kg/M/F 16 Jihlava 24.67
21.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) skok o tyči/M/F Praha-Juliska DNS
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) skok daleký/M/F 8 Praha-Juliska 5.95
21.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) hod diskem 2kg/M/F Praha-Juliska DNS
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B5 Přerov DNP
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M/B2 Přerov DNP
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok daleký/M/F2 6 Přerov 5.80
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod diskem 2kg/M/F2 6 Přerov 28.66
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 800g/M/F2 9 Přerov 34.72
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) klasický pětiboj/M Přerov DNF
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R3 7 Praha-Stromovka 07.55
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/FB Praha-Stromovka DNS
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F 20 Praha-Stromovka 5.74
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/M/R4 4 Praha-Strahov 07.60
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 200 m/M/B4 3 Praha-Strahov 25.65
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) skok daleký/M/F 7 Praha-Strahov 5.86
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 60 m/M/B3 6 Praha-Strahov 07.52
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 400 m/M/B2 3 Praha-Strahov 57.88
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR skok daleký/M 8 Praha-Strahov 6.01