Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Cachová
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Uher Jakub
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Sedmiboj 20 1165
    akt. 12.01.2021
  • Úspěchy:
    2005: MS17-7boj/11.; 2006: MSJ-7boj/15.; 2007: MS17-7boj/1., MEJ-dálka/Q-NM, 7boj/DNF; 2009: MEJ-7boj/2.; 2010: ME-7boj/16.; 2011: ME22-7boj/2., Univ.-7boj/3., MS-7boj/20.; 2013: Univ.-7boj/DNF; 2015: HME-60 m př./R, Univ.-100 m př./R; 2016: HMS-5boj/7., ME-7boj/6., OH-7boj/24.; 2017: MS-7boj/15.; 2018: HMS-5boj/11., ME-7boj/6.; 2019: MS-7boj/16.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
8 6 - 2 - - - - - 2 2 - 2 1 -
2 3 - 2 - - - - - 1 2 - - - -
5 2 - 2 - - - 1 - - - - 1 2 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství světa do 17 let
Ostrava 2007 Sedmiboj
Světová univerziáda
Šen-čen 2011 Sedmiboj
Mistrovství Evropy do 22 let
Ostrava 2011 Sedmiboj
Mistrovství Evropy juniorů
Nový Sad 2009 Sedmiboj
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.33 h Otrokovice 25.01.2008
60 m 07.80 Brno 23.06.2005
60 m 07.68 h Praha - Stromovka 04.02.2017
100 m 12.00 Kladno 14.06.2015
150 m 18.33 Praha - Přátelství 01.06.2020
200 m 15.07 Ratingen 14.06.2012
300 m 40.11 Ostrava 11.05.2010
400 m 56.53 Praha 06.06.2010
800 m 2:12.38 Götzis 28.05.2017
800 m 2:16.21 h Praha - Stromovka 10.02.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 09.13 h Vítkovice 17.12.2005
60 m překážek (0.76/8.50) 08.80 h Praha-Stromovka 18.02.2006
60 m překážek (0.84) 08.13 h Praha-Stromovka 21.02.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 15.36 Hradec Králové 16.07.2004
100 m překážek (0.76/8.50) 13.99 Ostrava 13.07.2007
100 m překážek (0.84) 13.05 Praha 06.06.2016
200 m překážek (0.76) 30.52 Hodonín 19.06.2005
400 m překážek (0.76) 65.83 Olomouc 30.09.2006
skok vysoký 1.85 Opava 14.07.2010
skok vysoký 1.84 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok o tyči 2.70 Česká Lípa 30.07.2005
skok daleký 6.40 Praha 07.06.2008
skok daleký 6.31 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 3kg 12.02 h Praha-Stromovka 10.02.2006
vrh koulí 3kg 12.55 Olomouc 13.05.2006
vrh koulí 4kg 12.54 h Praha - Stromovka 29.01.2017
vrh koulí 4kg 13.32 Talence 15.09.2018
hod diskem 1kg 29.96 Třinec 26.09.2009
hod kladivem 3kg 22.99 Ostrava 17.08.2005
hod kladivem 4kg 16.92 Ostrava 03.10.2006
hod oštěpem 600g 47.47 Dilbeek 09.08.2009
sedmiboj IAAF 5641 Ostrava 14.07.2007
pětiboj hala [Dky] 3852 h Praha-Stromovka 10.02.2006
pětiboj hala [Z] 4506 h Praha-Stromovka 13.02.2016
sedmiboj [Zky] 5197 Stará Boleslav 11.06.2005
sedmiboj [Dky] 5381 Olomouc 14.05.2006
sedmiboj [Z] 6400 Berlín 10.08.2018
sprintérský trojboj 2423 Ostrava 26.09.2006
vrhačský čtyřboj 1568 Ostrava 17.08.2005

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.69 h Praha-Stromovka 26.01.2016
200 m 24.10 Praha-Eden 21.05.2016
800 m 2:18.78 h Praha-Stromovka 13.02.2016
800 m 2:13.18 Kladno 11.06.2016
60 m překážek (0.84) 08.14 h Ostrava 27.02.2016
100 m překážek (0.84) 13.05 Praha 06.06.2016
skok vysoký 1.84 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok vysoký 1.82 Kladno 10.06.2016
skok daleký 6.28 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok daleký 6.31 Amsterdam 09.07.2016
vrh koulí 4kg 12.26 h PORTLAND 18.03.2016
vrh koulí 4kg 12.96 Kladno 10.06.2016
hod oštěpem 600g 45.73 Praha-Eden 22.05.2016
pětiboj hala [Z] 4506 h Praha-Stromovka 13.02.2016
sedmiboj [Z] 6328 Kladno 11.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Ž 4 Ústí nad Orlicí 6.05
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 1 Ústí nad Orlicí 13.55
12.08.2016 Olympijské hry 100 m překážek (0.84)/Ž 7bo Rio de Janeiro 13.19
12.08.2016 Olympijské hry skok vysoký/Ž 7bo Rio de Janeiro 1.77
12.08.2016 Olympijské hry vrh koulí 4kg/Ž 7bo Rio de Janeiro 12.38
12.08.2016 Olympijské hry 200 m/Ž 7bo Rio de Janeiro 24.32
13.08.2016 Olympijské hry skok daleký/Ž 7bo Rio de Janeiro 5.91
13.08.2016 Olympijské hry hod oštěpem 600g/Ž 7bo Rio de Janeiro 37.77
13.08.2016 Olympijské hry 800 m/Ž 7bo Rio de Janeiro 2:18.95
13.08.2016 Olympijské hry sedmiboj [Z]/Ž 24 Rio de Janeiro 5958
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Tábor 13.12
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/Ž Tábor 1.73
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Ž Tábor 6.29
08.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY 100 m překážek (0.84)/Ž 7bo Amsterdam 13.33
08.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY skok vysoký/Ž 7bo Amsterdam 1.62
08.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY vrh koulí 4kg/Ž 7bo Amsterdam 11.84
08.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY 200 m/Ž 7bo Amsterdam 24.30
09.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY skok daleký/Ž 7bo Amsterdam 6.31
09.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY hod oštěpem 600g/Ž 7bo Amsterdam 44.80
09.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY 800 m/Ž 7bo Amsterdam 2:13.91
09.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY sedmiboj [Z]/Ž 6 Amsterdam 6051
18.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 2 Tábor 13.41
18.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Ž Tábor 6.17
18.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Tábor 13.08
10.06.2016 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 100 m překážek (0.84)/Ž/B4 1 Kladno 13.16
11.06.2016 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting sedmiboj [Z]/Ž Kladno 6328
10.06.2016 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting skok vysoký/Ž Kladno 1.82
10.06.2016 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting vrh koulí 4kg/Ž 6 Kladno 12.96
10.06.2016 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 200 m/Ž/B4 3 Kladno 24.12
11.06.2016 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting skok daleký/Ž Kladno 5.99
11.06.2016 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting hod oštěpem 600g/Ž Kladno 45.11
11.06.2016 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 800 m/Ž/B2 6 Kladno 2:13.18
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 100 m překážek (0.84)/Ž Praha 13.05
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 1 Praha-Eden 13.47
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj [Z]/Ž/F Praha-Eden 6285
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž/F Praha-Eden 1.81
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F Praha-Eden 12.51
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B1 1 Praha-Eden 24.10
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž/F Praha-Eden 6.27
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž/F Praha-Eden 45.73
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/F Praha-Eden 2:17.30
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Plzeň 13.11
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Ž MB Plzeň 1.77
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Ž 4 Plzeň 6.02
18.03.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA 60 m překážek (0.84)/Ž 5bo PORTLAND 08.34
18.03.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA skok vysoký/Ž 5bo PORTLAND 1.79
18.03.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA vrh koulí 4kg/Ž 5bo PORTLAND 12.26
18.03.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA skok daleký/Ž 5bo PORTLAND 6.11
18.03.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA 800 m/Ž 5bo PORTLAND 2:19.97
18.03.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA pětiboj hala [Z]/Ž 8 PORTLAND 4403
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/R2 1 Ostrava 08.25
28.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) skok vysoký/Ž/F 5 Ostrava 1.76
28.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F Ostrava 6.28
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Ostrava 08.14
20.02.2016 Mezinárodní mítink 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 3 Chemnitz 08.31
20.02.2016 Mezinárodní mítink 60 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Chemnitz 08.26
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Z]/Ž/F Praha-Stromovka 4506
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha-Stromovka 08.30
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Ž/F Praha-Stromovka 1.84
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F Praha-Stromovka 11.67
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž/F Praha-Stromovka 6.28
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F Praha-Stromovka 2:18.78
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 1 Praha-Stromovka 08.39
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/FA Praha-Stromovka 08.30
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Ž/F Praha-Stromovka 1.76
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž/F Praha-Stromovka DNS
07.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F Praha-Stromovka DNS
31.01.2016 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích 60 m překážek (0.84)/Ž 5bo Remeš 08.36
31.01.2016 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích skok vysoký/Ž 5bo Remeš 1.80
31.01.2016 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích vrh koulí 4kg/Ž 5bo Remeš 12.17
31.01.2016 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích skok daleký/Ž 5bo Remeš 5.78
31.01.2016 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích 800 m/Ž 5bo Remeš 2:22.07
31.01.2016 Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko-Velká Británie mužů a žen ve vícebojích pětiboj hala [Z]/Ž Remeš 4277
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B1 4 Praha-Stromovka 07.69
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Praha-Stromovka 08.39
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Ž Praha-Stromovka 11.82