Karta atleta

Export do excelu
  • Bárta Vojtěch
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 Třebíč 9.9.2014
100 m 12.41 Třebíč 9.9.2014
200 m 25.08 Třebíč 9.9.2014
400 m 54.48 Pardubice 6.6.2015
400 m 55.98 h Praha-Strahov 6.2.2011
800 m 2:02.30 Ústí nad Orlicí 21.6.2014
800 m 2:05.26 h Praha 12.2.2011
1000 m 2:46.6 Choceň 28.5.2009
1000 m 2:48.67 h Jablonec nad Nisou 3.2.2010
1500 m 4:23.53 Svitavy 16.6.2013
1500 m 4:29.13 h Praha-Strahov 16.1.2016
1 anglická míle 5:03.46 Kolín 23.8.2009
3000 m 09:43.93 Ústí nad Orlicí 18.5.2013
3000 m překážek 10:45.61 Svitavy 8.5.2013
sprintérský trojboj 1729 Třebíč 9.9.2014
hod oštěpem 600g 32.42 Kolín 8.6.2007
skok daleký 4.73 Ústí nad Orlicí 22.8.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B2 5 Ústí nad Orlicí 58.67
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 800 m/M/F 9 Čáslav 2:04.79
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 1500 m/M/F Čáslav DNP
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/J/B2 MB Ústí nad Orlicí 54.49
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/M/B2 4 Třebíč 54.50
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/M/B2 2 Hradec Králové 54.70
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/M/B1 7 Pardubice 56.77
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 800 m/M/F 14 Pardubice 2:07.81
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/F1 Pardubice 12.57
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/F Pardubice DNP
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/F 7 Kolín 2:47.21
16.02.2016 Halový mítink Ostrava 2016 (SKK Vítkovice) 800 m/M/B2 8 Ostrava 2:07.62
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/M/B3 Praha-Stromovka DNS
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 1500 m/M/F 7 Jablonec nad Nisou 4:29.58
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 1500 m/M/B2 1 Praha-Strahov 4:29.13