Karta atleta

Export do excelu
  • Radek Sedněv
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Dvořák Oldřich
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 61.49 Karlovy Vary 20.06.2020
800 m 2:08.74 h Praha - Stromovka 20.01.2018
1000 m 2:45.41 h Praha - Stromovka 18.02.2017
1000 m 2:40.60 Karlovy Vary 01.05.2018
1500 m 4:12.93 Praha - Děkanka 25.08.2019
1500 m 4:09.13 h Praha - Stromovka 25.01.2020
2000 m 5:56.73 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 08:47.63 h Ostrava 16.02.2019
3000 m 09:05.63 Karlovy Vary 20.06.2020
5000 m 15:40.77 Chodov 05.05.2018
10000 m 32:59.53 Bílina 19.05.2018
maratón 3:10:50 Praha-Stromovka 27.07.2018
3000 m překážek 10:55.27 Praha - Eden 08.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1500 m 4:33.53 Hradec Králové 17.09.2016
3000 m 09:24.41 h Praha-Stromovka 23.01.2016
5000 m 17:01.29 Hradec Králové 17.09.2016
10000 m 38:24.67 Praha-Stromovka 20.07.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh mílaři/M 29 Praha 14:15
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 1500 m/M/F Hradec Králové 4:33.53
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 5000 m/M/F 4 Hradec Králové 17:01.29
21.08.2016 4. kolo OMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 1500 m/M/F Stříbro 4:41.75
21.08.2016 4. kolo OMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 5000 m/M/F Stříbro 18:04.46
20.07.2016 Zátopkův zlatý týden - 10000 m (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.) 10000 m/M/B1 14 Praha-Stromovka 38:24.67
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 3000 m/M/F 4 Praha-Stromovka 09:24.41