Karta atleta

Export do excelu
  • Lesniková Natálie
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.05 Chomutov 03.09.2016
60 m 08.25 h Praha-Stromovka 08.12.2007
80 m 11.27 Ascoli di Piceno 21.04.2007
100 m 12.25 Bílina 13.08.2016
150 m 19.81 Praha 13.10.2007
150 m 20.28 h Praha - hala Strahov 15.12.2007
200 m 25.21 Kladno 20.08.2016
200 m 27.66 h Praha-Strahov 17.02.2008
300 m 42.71 Břeclav 15.09.2007
300 m 43.72 h Praha-Stromovka 03.03.2007
400 m 60.89 Domažlice 16.06.2007
400 m 62.71 h Praha-Stromovka 05.02.2008
800 m 2:32.02 Praha 13.10.2007
60 m překážek 09.92 h Praha-Strahov 07.01.2007
100 m překážek 16.42 Ústí nad Labem 20.06.2007
200 m překážek 31.72 Karlovy Vary 09.09.2006
300 m překážek 49.18 Ústí nad Labem 01.05.2008
400 m překážek 68.84 Kladno 22.05.2010
hod oštěpem 600g 30.14 Praha 07.10.2006
vrh koulí 3kg 09.34 Praha 13.10.2007
sedmiboj 3884 Praha 13.10.2007
skok vysoký 1.30 Praha 13.10.2007
vrh koulí 3kg 09.45 h Praha-Strahov 17.02.2008
vrh koulí 4kg 07.74 Děčín 24.05.2008
pohár rozhlasu 0528 Ústí nad Labem 03.06.2008
hod diskem 1kg 20.19 Bílina 07.06.2008
trojskok 12.10 Jablonec nad Nisou 30.08.2014
trojskok 11.78 h Praha-Strahov 08.02.2015
skok daleký 6.08 Tábor 17.06.2016
sprintérský trojboj 2667 Bílina 13.08.2016
skok daleký 5.78 h Praha - Strahov 29.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 5.58 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2016 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou 5.57
03.09.2016 3.kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ VTŽ Chomutov) 60 m/Ž/R2 MB Chomutov 08.05
31.08.2016 21. Mednarodni atletski miting dálka/Ž 5 Velenje 5.58
29.08.2016 27. Mednarodni atletski miting 200 m/Ž Novo Město 25.24
29.08.2016 27. Mednarodni atletski miting dálka/Ž Novo Město 5.93
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B1 1 Kladno 25.21
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž Kladno 5.86
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/Ž Kladno 11.51
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 60 m/Ž/B2 1 Bílina 07.77
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 100 m/Ž/B1 4 Bílina 12.25
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) 200 m/Ž/B1 4 Bílina 25.49
13.08.2016 Bílinská půlka, 44. ročník (AK Bílina) sprint. tr/Ž 4 Bílina 2667
31.07.2016 Meeting International dálka/Ž Schifflange 5.86
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž Pardubice 6.08
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) trojskok/Ž Pardubice 11.82
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) dálka/Ž 5 Tábor 6.08
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) dálka/Ž/F Praha - Děkanka 5.70
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) trojskok/Ž/F Praha - Děkanka 11.32
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/Ž/F Bílina 5.44
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) trojskok/Ž/F Bílina 11.72
01.05.2016 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Ž/F Ústí nad Labem 5.56
24.04.2016 Veřejné závody (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) dálka/Ž Ústí nad Labem 5.24
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) dálka/Ž/F 13 Ostrava 5.52
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F 7 Praha-Stromovka 5.43
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F1 Praha-Stromovka 5.57
30.01.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) dálka/Ž/F Praha-Strahov 5.59
30.01.2016 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) trojskok/Ž/F Praha-Strahov 11.62
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) dálka/Ž/F1 4 Praha-Stromovka 5.50
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR dálka/Ž Praha-Strahov 5.21
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR trojskok/Ž Praha-Strahov 11.39