Karta atleta

Export do excelu
  • Martina Štychová
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: Petr Konop / Lukáš Sokol
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 - - 3 - - - - - - - - - - -
1 - - 1 - - - - - - - - - - -
1 - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.53 Ostrava 31.05.2011
60 m 07.83 Klatovy 03.09.2015
60 m 07.53 h Vídeň 28.01.2017
100 m 11.66 Pardubice 28.06.2016
150 m 18.22 Cheb 12.08.2015
150 m 18.23 h Praha-Strahov 13.02.2016
200 m 24.17 Plzeň 07.06.2014
200 m 24.63 h Praha - Stromovka 21.01.2017
300 m 41.27 h Praha-Strahov 17.01.2014
300 m 39.99 Domažlice 16.08.2015
400 m 62.04 Plzeň 12.07.2008
800 m 2:43.3 Klatovy 12.10.2008
100 m překážek (0.76/8.20) 19.7 Klatovy 14.10.2007
100 m překážek (0.76/8.50) 18.5 Klatovy 11.10.2008
skok vysoký 1.48 Klatovy 11.10.2008
skok daleký 4.62 h Praha-Strahov 20.01.2008
skok daleký 4.60 Olomouc 02.10.2010
vrh koulí 3kg 08.40 Klatovy 11.10.2008
vrh koulí 4kg 07.89 Plzeň 08.06.2019
hod diskem 1kg 23.64 Nýřany 22.06.2019
hod kladivem 4kg 15.39 Stříbro 25.08.2019
hod oštěpem 600g 20.23 Stříbro 25.08.2019
sedmiboj [Dky] 3498 Klatovy 11.10.2008
chůze dráha 5000 m 43:51.62 Děčín 29.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Ostrava 27.02.2016
100 m 11.66 Pardubice 28.06.2016
150 m 18.23 h Praha-Strahov 13.02.2016
200 m 24.64 h Praha-Stromovka 16.02.2016
200 m 24.20 Tábor 28.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/R1 2 Pardubice 11.91
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/F Pardubice 11.66
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Pardubice 24.70
18.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/R3 1 Tábor 11.79
18.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/F Tábor 11.73
19.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/R3 2 Tábor 24.41
19.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/F 5 Tábor 24.71
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R1 1 Stará Boleslav nezměřeno
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/FA Stará Boleslav 11.88
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Stará Boleslav 24.56
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 100 m/Ž/BA 3 Praha 11.81
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B1 1 Plzeň 24.40
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/R1 1 Tábor 12.20
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/FA Tábor 11.78
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B1 1 Tábor 24.20
20.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra (TK Prostějov) 100 m/Ž/B1 5 Ostrava 11.94
20.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra (TK Prostějov) 200 m/Ž/B1 4 Ostrava 24.21
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R1 1 Praha-Děkanka 12.36
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA Praha-Děkanka 12.09
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B1 1 Praha-Děkanka 25.40
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R1 2 Ostrava 07.62
28.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/R1 3 Ostrava 24.64
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F 4 Ostrava 07.55
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B1 2 Praha-Stromovka 24.64
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B1 2 Praha-Stromovka 07.72
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B10 1 Praha-Stromovka 07.63
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žky/B2 MS Praha-Strahov 18.23
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R1 1 Praha-Stromovka 07.67
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/FA Praha-Stromovka 07.68
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B1 1 Praha-Stromovka 25.03
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Ž/B1 1 Praha-Stromovka 07.70
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/Ž/B2 1 Praha-Stromovka 25.08
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B1 1 Praha-Strahov 18.40
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B22 1 Praha-Strahov 18.46
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 60 m/Ž/B1 2 Praha-Strahov 07.72