Karta atleta

Export do excelu
  • Radek Povýšil
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: AC Slovan Liberec, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 2 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 03.09 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
60 m 07.02 h Praha-Stromovka 16.02.2013
60 m 07.16 Bílina 15.08.2015
100 m 10.79 Hradec Králové 02.06.2012
150 m 17.37 h Jablonec nad Nisou 15.02.2012
150 m 16.41 Bílina 04.08.2015
200 m 21.85 h Ostrava 27.02.2016
200 m 21.70 Třinec 09.06.2017
300 m 36.03 h Jablonec nad Nisou 13.01.2016
300 m 35.82 Liberec 28.04.2016
400 m 49.17 h Praha-Stromovka 15.02.2014
400 m 49.47 Jablonec nad Nisou 31.05.2014
1500 m 5:24.08 Stará Boleslav 12.10.2013
110 m překážek (1.06) 20.24 Stará Boleslav 12.10.2013
skok vysoký 1.54 Stará Boleslav 12.10.2013
skok o tyči 2.00 Stará Boleslav 12.10.2013
skok daleký 6.14 h Jablonec nad Nisou 20.02.2013
skok daleký 6.26 Bílina 04.08.2015
vrh koulí 7,26kg 07.72 Stará Boleslav 12.10.2013
hod diskem 2kg 19.18 Stará Boleslav 12.10.2013
hod oštěpem 800g 26.16 Stará Boleslav 12.10.2013
desetiboj [M] 4168 Stará Boleslav 12.10.2013
sprintérský trojboj 2520 Liberec 08.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.06 h Jablonec nad Nisou 16.01.2016
60 m 07.23 Liberec 08.05.2016
100 m 10.97 Praha 06.06.2016
150 m 16.56 Liberec 28.04.2016
200 m 21.85 h Ostrava 27.02.2016
200 m 21.82 Liberec 11.06.2016
300 m 36.03 h Jablonec nad Nisou 13.01.2016
300 m 35.82 Liberec 28.04.2016
sprintérský trojboj 1663 Liberec 08.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R2 2 Jablonec nad Nisou 11.25
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/FA 4 Jablonec nad Nisou 11.14
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B1 3 Jablonec nad Nisou 22.33
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/R4 2 Pardubice 11.12
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/F Pardubice 10.98
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B1 Pardubice DNS
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R2 5= Tábor 11.03
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/R2 3 Tábor 22.06
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/F Tábor DNS
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R1 1 Liberec 11.01
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FA 4 Liberec 11.08
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B1 3 Liberec 21.82
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 100 m/M/BA 5 Praha 10.97
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R3 2 Kolín 11.04
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA 4 Kolín 10.98
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 5 Kolín 21.92
08.05.2016 Memoriál Zuzany Krejčové + KP v chůzi na dráze (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/M/B1 2 Liberec 07.23
08.05.2016 Memoriál Zuzany Krejčové + KP v chůzi na dráze (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/B1 1 Liberec 11.00
08.05.2016 Memoriál Zuzany Krejčové + KP v chůzi na dráze (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B1 Liberec DNF
08.05.2016 Memoriál Zuzany Krejčové + KP v chůzi na dráze (AC Slovan Liberec, z.s.) sprintérský trojboj/M 14 Liberec 1663
07.05.2016 Krajský přebor dospělých, otevřený přebor pro kategorie juniorské, dorostenecké a staršího žactva (AC SYNER Turnov) 100 m/M/R2 1 Turnov 11.21
07.05.2016 Krajský přebor dospělých, otevřený přebor pro kategorie juniorské, dorostenecké a staršího žactva (AC SYNER Turnov) 100 m/M/FA Turnov 11.08
28.04.2016 Okresní atletický přebor (AC Slovan Liberec, z.s.) 150 m/M/F Liberec 16.56
28.04.2016 Okresní atletický přebor (AC Slovan Liberec, z.s.) 300 m/M/B1 1 Liberec 35.82
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/M/R2 6 Ostrava 07.17
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/M/R2 2 Ostrava 21.85
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/M/F 5 Ostrava 22.18
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 5 Praha-Stromovka 07.14
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B1 1 Praha-Stromovka 21.97
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B5 1 Praha-Stromovka 21.91
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 1 Praha-Stromovka 07.11
23.01.2016 Český halový pohár družstev mužů a žen 60 m/M/F MB Jablonec nad Nisou 07.15
16.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/R1 2 Jablonec nad Nisou 07.19
16.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/F Jablonec nad Nisou 07.06
13.01.2016 2. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 36.03
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 60 m/M/B2 3 Praha-Strahov 07.18