Karta atleta

Export do excelu
  • Špererová Iveta
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: Atletika Klatovy
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.23 Vlašim 1.9.2018
100 m 14.57 Bělá nad Radbuzou 12.9.2019
200 m 32.09 Domažlice 15.9.2012
300 m 47.47 Domažlice 1.9.2019
3000 m 13:04.97 Plzeň 10.6.2018
3000 m 13:06.55 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m překážek 18.84 Sušice 20.9.2008
200 m překážek 37.78 Klatovy 9.6.2007
400 m překážek 73.29 Vlašim 22.6.2019
vrhačský trojboj 1182 Sušice 4.5.2014
vrhačský čtyřboj 1446 Sušice 4.5.2014
hod diskem 1kg 35.71 Sušice 19.5.2019
hod kladivem 3kg 24.66 Plzeň 7.6.2008
hod kladivem 4kg 29.33 Vlašim 23.8.2014
hod oštěpem 600g 21.06 Plzeň 26.8.2008
vrh koulí 3kg 09.66 Klatovy 16.6.2009
vrh koulí 4kg 08.24 Sušice 4.5.2014
vrh koulí 4kg 08.07 h Praha - Stromovka 20.1.2019
skok daleký 4.15 Pacov 29.6.2008
skok vysoký 1.28 Domažlice 29.9.2011
chůze dráha 3000 m 22:58.89 Liberec 6.10.2007
Přespolní běh 0:14:34 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.57 Bělá nad Radbuzou 12.9.2019
300 m 47.47 Domažlice 1.9.2019
3000 m 13:06.55 h Praha - Stromovka 20.1.2019
400 m překážek 73.29 Vlašim 22.6.2019
hod diskem 1kg 35.71 Sušice 19.5.2019
hod kladivem 4kg 28.21 Vlašim 22.6.2019
vrh koulí 4kg 08.07 h Praha - Stromovka 20.1.2019
Přespolní běh 0:14:34 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2016 Klatovské podzimní oddílové víceboje (Atletika Klatovy) disk 1kg/Ž/F MS Klatovy 32.09
24.09.2016 Vrhačský mítink (Atletika Klatovy) koule 4kg/Ž Klatovy 07.57
24.09.2016 Vrhačský mítink (Atletika Klatovy) disk 1kg/Ž Klatovy 33.32
24.09.2016 Vrhačský mítink (Atletika Klatovy) kladivo 4kg/Ž Klatovy 27.84
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B2 4 Pacov 20.47
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1kg/Ž/F 4 Pacov 30.84
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) kladivo 4kg/Ž/F 7 Pacov 25.19
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) disk 1kg/Ž/F Vlašim 32.36
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) kladivo 4kg/Ž/F 4 Vlašim 26.90
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) disk 1kg/Ž Plzeň 30.18
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) disk 1kg/Ž/F Jihlava 31.60
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) kladivo 4kg/Ž/F Jihlava 25.31
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) disk 1kg/Ž/F Sušice 33.34
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) kladivo 4kg/Ž/F 5 Sušice 26.31