Karta atleta

Export do excelu
  • Albert Holibka
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 20.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 2 1 - - - - - - -
- 1 - 2 - - 1 1 - - - - - - -
- - - 1 - - - 1 - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.82 Opava 26.07.2011
50 m 06.21 h Opava 20.01.2013
60 m 07.31 Opava 24.04.2012
60 m 07.21 h Opava 20.01.2013
100 m 11.14 Břeclav 23.08.2014
150 m 16.62 Opava 08.07.2014
200 m 21.77 Opava 19.07.2014
200 m 21.92 h Praha - Stromovka 18.02.2017
300 m 35.85 h Praha-Stromovka 20.01.2015
300 m 34.57 Cheb 27.07.2017
400 m 47.59 Ostrava 02.08.2014
400 m 48.24 h Praha - Stromovka 25.02.2017
1500 m 4:56.93 Opava 23.07.2013
110 m překážek (0.99) 19.20 Opava 23.07.2013
skok vysoký 1.56 Opava 23.07.2013
skok o tyči 2.42 Opava 23.07.2013
skok daleký 6.27 Opava 23.07.2013
vrh koulí 5kg 13.00 Opava 25.09.2012
vrh koulí 6kg 11.80 Opava 23.07.2013
hod diskem 1,75kg 27.96 Opava 23.07.2013
hod oštěpem 700g 35.04 Opava 27.07.2010
hod oštěpem 800g 34.69 Opava 23.07.2013
desetiboj [J] 5312 Opava 23.07.2013
sprintérský trojboj 2314 Opava 24.04.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.39 Plzeň 16.08.2016
150 m 16.67 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 22.13 Ústí nad Orlicí 04.09.2016
300 m 34.60 Praha-Eden 06.05.2016
400 m 47.84 Kladno 27.08.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B1 5 Ústí nad Orlicí 48.31
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B2 6 Ústí nad Orlicí 22.13
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m/U23M/R3 1 Kladno 49.61
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m/U23M/F Kladno 47.84
24.08.2016 1. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B1 2 Stará Boleslav 34.86
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/R1 5 Plzeň 11.50
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/F 6 Plzeň 11.39
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B1 5 Plzeň 34.90
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/M/B1 Cheb DNS
15.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 400 m/M 5 Maribor 48.54
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/R3 3 Tábor 48.46
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/R3 Tábor DNS
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/F 7 Tábor 48.87
12.06.2016 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B2 1 Kolín 48.65
12.06.2016 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B2 Kolín DNS
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 400 m/M/BB Praha DQ
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R1 MB Mladá Boleslav 11.26
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B1 MB Mladá Boleslav 22.26
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 200 m/M/B1 5 Praha-Juliska 22.50
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 400 m/M/B1 1 Praha-Juliska 48.95
19.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra (TK Prostějov) 400 m/M/B2 Ostrava DNS
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B1 7 Plzeň 50.30
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B2 3 Praha-Eden 16.67
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B1 3 Praha-Eden 34.60
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B2 Praha-Stromovka DNS