Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Valášek
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.27 Chomutov 15.08.2017
50 m 06.24 Chomutov 15.08.2017
60 m 07.10 h Ostrava 12.02.2019
60 m 07.20 Hradec Králové 03.09.2019
100 m 11.11 Praha 11.06.2019
150 m 16.98 Pliezhausen 13.05.2018
150 m 16.75 h Praha - Strahov 10.01.2020
200 m 22.06 Opava 09.09.2017
200 m 22.28 h Praha - Stromovka 11.02.2020
300 m 35.65 h Praha - Strahov 12.01.2018
300 m 35.04 Praha - Eden 31.05.2018
400 m 50.42 h Praha - Strahov 10.02.2017
400 m 49.75 Opava 09.09.2017
500 m 1:08.66 h Praha-Strahov 17.01.2014
500 m 1:06.89 Praha 08.05.2015
800 m 2:07.40 h Praha-Stromovka 12.02.2013
800 m 2:04.20 Praha 07.06.2013
1000 m 2:47.40 Stará Boleslav 21.08.2013
1500 m 4:31.71 Praha 13.09.2012
1500 m 4:30.54 h Praha-Strahov 25.01.2013
2000 m 6:20.36 h Praha-Strahov 11.01.2013
3000 m 09:46.12 Olomouc 25.05.2012
3000 m 10:09.26 h Praha-Stromovka 02.02.2013
1500 m překážek 4:54.41 Praha 04.05.2012
3000 m překážek 11:12.56 Kolín 22.09.2012
skok daleký 5.31 Vlašim 30.08.2019
skok daleký 4.87 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
sprintérský trojboj 2478 Kolín 23.08.2017
chůze dráha 5000 m 38:14.28 Ústí nad Labem 16.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.42 h Praha-Stromovka 26.01.2016
60 m 07.31 Praha - Děkanka 30.06.2016
100 m 11.32 Praha - Děkanka 30.06.2016
150 m 16.99 h Praha-Strahov 22.01.2016
200 m 23.05 h Praha-Stromovka 26.01.2016
200 m 22.71 Praha - Eden 26.06.2016
300 m 36.56 h Praha-Strahov 22.01.2016
300 m 35.93 Plzeň 16.08.2016
400 m 49.96 Tábor 28.05.2016
500 m 1:07.96 Praha-Eden 06.05.2016
800 m 2:23.10 Stará Boleslav 31.08.2016
sprintérský trojboj 2343 Praha - Děkanka 30.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B1 3 Stará Boleslav 11.43
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B3 1 Stará Boleslav 23.15
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Dci/F 4 Stará Boleslav 2:23.10
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/U23M/R1 5 Kladno 23.15
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m/U23M/R4 Kladno DQ
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B3 2 Bílina 22.99
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B1 6 Bílina 50.55
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/R2 3 Plzeň 11.52
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/M/F 7 Plzeň 11.43
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B4 1 Plzeň 35.93
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 4 Praha - Děkanka 07.31
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M/B1 3 Praha - Děkanka 11.32
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B1 2 Praha - Děkanka 23.09
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M Praha - Děkanka 2343
26.06.2016 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B3 1 Praha - Eden 22.71
26.06.2016 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B2 2 Praha - Eden 50.36
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/R2 6 Tábor 50.28
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B3 2 Stará Boleslav 23.06
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B2 3 Stará Boleslav 51.28
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 400 m/M/BB 5 Praha 50.93
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/B4 MB Tábor 23.06
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B2 2 Tábor 49.96
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 100 m/M/R3 1 Praha-Juliska 11.49
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 100 m/M/FA 7 Praha-Juliska 11.63
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 200 m/M/B2 4 Praha-Juliska 23.05
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 400 m/M/B2 4 Praha-Děkanka 52.55
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 6 Praha-Eden 37.94
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B1 2 Praha-Eden 1:07.96
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B3 Praha-Stromovka DNS
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B13 1 Praha-Stromovka 23.05
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B5 6 Praha-Stromovka 07.42
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B8 Praha-Strahov DQ
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B21 2 Praha-Strahov 16.99
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B7 1 Praha-Strahov 36.56
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B13 2 Praha-Strahov 17.29
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B8 2 Praha-Strahov 37.65