Karta atleta

Export do excelu
  • Vostatek Jakub
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.57 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.18 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.17 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 10.95 Praha 11.6.2019
150 m 17.16 Praha-Juliska 1.5.2018
200 m 23.22 Domažlice 26.5.2018
100 m překážek 19.63 Praha 7.5.2009
sprintérský trojboj 2242 Vlašim 9.9.2017
skok daleký 5.15 Praha 8.6.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 10.57 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.18 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.17 h Praha - Stromovka 20.1.2019
100 m 10.95 Praha 11.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A.C. TEPO Kladno) 100 m/U23M/R2 7 Kladno 11.40
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R1 2 Pacov 11.55
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FB Pacov 11.43
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/R4 4 Pardubice 11.50
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R1 2 Vlašim 11.62
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FA 6 Vlašim 11.52
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B2 1 Vlašim 23.37
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R3 3 Plzeň 11.49
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/F 6 Plzeň 11.19
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/M/R1 3 Jihlava 11.43
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/M/FA 6 Jihlava 11.81
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 200 m/M/B2 3 Jihlava 23.79
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R1 3 Sušice 11.36
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/FB Sušice 11.16
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/M/B1 4 Sušice 23.36
09.05.2016 3. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B2 2 Praha-Děkanka 07.05
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/M/R3 Praha-Strahov DNS
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 60 m/M/B5 2 Praha-Strahov 07.38