Karta atleta

Export do excelu
  • Kunt Jiří
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.5 h Český Brod 19.01.2013
60 m 07.33 Hradec Králové 07.09.2016
60 m 07.1 h Český Brod 25.01.2014
100 m 11.36 Kolín 30.06.2016
150 m 18.11 Kolín 06.09.2012
200 m 22.33 Stará Boleslav 21.05.2016
200 m 23.13 h Praha-Stromovka 06.02.2016
300 m 37.25 Domažlice 18.08.2018
300 m 36.41 h Praha - Strahov 10.12.2017
400 m 49.97 Stará Boleslav 21.05.2016
400 m 52.08 h Praha-Stromovka 06.02.2016
800 m 2:23.11 Kladno 07.05.2010
1000 m 3:16.1 Kolín 14.06.2010
60 m překážek 08.4 h Český Brod 25.01.2014
110 m překážek 15.09 Kladno 27.08.2016
300 m překážek 41.98 Praha 22.06.2012
400 m překážek 53.55 Kladno 27.08.2016
sprintérský trojboj 2222 Hradec Králové 07.09.2016
středoškolský pohár 0000 Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 20.09.2018
hod oštěpem 700g 19.04 Kolín 06.09.2012
vrh koulí 5kg 09.35 Kolín 08.05.2011
skok daleký 4.92 Kolín 08.05.2012
skok daleký 5.90 h Český Brod 19.01.2013
skok vysoký 1.56 Kolín 12.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.59 h Jablonec nad Nisou 29.01.2020
60 m překážek 08.72 h Praha - Strahov 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B2 3 Hradec Králové 07.33
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B1 8 Hradec Králové 11.78
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 5 Hradec Králové 23.29
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 11 Hradec Králové 2222
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B1 2 Stará Boleslav 11.37
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B1 2 Stará Boleslav 22.57
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./U23M/R2 3 Kladno 15.09
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./U23M/F 8 Kladno 15.81
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./U23M/R1 2 Kladno 55.53
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./U23M/F 4 Kladno 53.55
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 MS Kolín 22.81
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 110 m př./M/B1 5 Jablonec nad Nisou 15.51
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m př./M/B1 2 Jablonec nad Nisou 54.84
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B1 6 Jablonec nad Nisou 23.22
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 110 m př./M/B 2 Jablonec nad Nisou 15.40
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B1 4 Tábor 50.20
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R3 6 Tábor 11.37
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R2 MB Kolín 11.36
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B1 MB Kolín 22.70
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B2 Pardubice DNS
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m př./M/R1 5 Tábor 56.46
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 110 m př./M/B1 6 Liberec 15.56
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m př./M/B1 6 Liberec 56.58
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) 110 m př./M 5 Praha-Strahov 15.40
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./M/B3 1 Kolín 15.82
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./M/B1 2 Kolín 55.57
24.05.2016 17. ročník memoriálu Ludvíka Daňka a turnovských memoriálů (AC SYNER Turnov) 400 m př./M/B2 1 Turnov 54.15
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/J/B2 MB Stará Boleslav 22.33
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/J/F MB Stará Boleslav 49.97
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 110 m př./M/B1 Pardubice DNS
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 400 m př./M/B1 1 Pardubice 56.51
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 110 m př./M/F Vlašim 16.11
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 400 m př./M/F Vlašim 55.15
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B3 2 Kolín 11.70
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B1 5 Kolín 51.06
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R5 6 Praha-Stromovka 07.41
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B8 1 Praha-Stromovka 23.13
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B4 3 Praha-Stromovka 52.08
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/M/R4 1 Praha-Strahov 07.48
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 200 m/M/B4 1 Praha-Strahov 23.62
11.01.2016 Akademické mistrovství ČR 400 m/M/B4 2 Praha-Strahov 53.05
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 60 m/M/B4 2 Praha-Strahov 07.51
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 200 m/M/B1 3 Praha-Strahov 23.57