Karta atleta

Export do excelu
  • Prokopová Dana
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.7 Hradec Králové 07.10.2010
60 m 09.02 h Jablonec nad Nisou 23.01.2011
100 m 13.75 Praha-Eden 03.07.2012
150 m 20.8 Hradec Králové 27.04.2011
150 m 22.53 h Praha-Strahov 30.01.2010
200 m 27.66 Nové Město nad Metují 11.05.2013
200 m 29.37 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
300 m 43.52 Nová Paka 16.06.2012
300 m 47.23 h Praha - Strahov 18.12.2010
400 m 60.15 Kolín 01.07.2017
400 m 61.25 h Praha-Stromovka 22.02.2014
800 m 2:22.58 Nové Město nad Metují 03.06.2017
800 m 2:31.76 h Praha-Strahov 08.01.2018
1500 m 5:05.74 Třinec 28.06.2014
1500 m 5:27.40 h Jablonec nad Nisou 17.01.2015
100 m překážek 19.44 Litomyšl 09.10.2010
400 m překážek 70.71 Hradec Králové 21.05.2016
sprintérský trojboj 1842 Hradec Králové 07.09.2016
sedmiboj 2600 Litomyšl 09.10.2010
hod kladivem 4kg 16.29 Týniště nad Orlicí 23.08.2015
hod oštěpem 600g 19.26 Litomyšl 09.10.2010
vrh koulí 3kg 06.86 Hradec Králové 08.05.2010
skok daleký 3.89 Hradec Králové 08.05.2010
skok daleký 3.47 h Pardubice 23.01.2010
skok vysoký 1.25 Dvůr Králové nad Labem 26.06.2010
skok vysoký 1.19 h Hradec Králové 22.03.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B2 8 Hradec Králové 08.91
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B3 2 Hradec Králové 13.84
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B3 1 Hradec Králové 28.09
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/Ž 11 Hradec Králové 1842
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/F MB Nové Město nad Metují 27.95
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B1 4 Jablonec nad Nisou 60.78
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 2:29.44
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B2 3 Pardubice 60.66
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m/Ž/B1 5 Liberec 61.39
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/Ž/B2 1 Liberec 2:24.10
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B2 2 Kolín 61.14
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/B2 1 Kolín 2:24.77
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Ž/F Kolín DNS
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Ž/F Hradec Králové 63.09
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m př./Ž/F Hradec Králové 70.71
14.05.2016 1. kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Ž/F 9 Hradec Králové 2:26.64
16.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Ž/B 8 Jablonec nad Nisou 2:36.33