Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Coufalová
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.31 Brno 17.09.2014
60 m 08.26 h Ostrava 06.02.2016
100 m 12.60 Pardubice 28.06.2016
150 m 20.80 Olomouc 20.06.2010
200 m 27.00 h Ostrava 06.02.2016
200 m 26.23 Pardubice 28.06.2016
300 m 42.40 Praha-Eden 06.05.2016
400 m 61.3 Brno 25.07.2016
skok daleký 3.48 h Bratislava 16.01.2010
skok daleký 4.05 Vyškov 04.06.2011
vrh koulí 2kg 05.83 Brno, Vojtova 12 24.04.2010
vrh koulí 3kg 07.60 Brno 13.08.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 h Ostrava 06.02.2016
60 m 08.21 Praha-Eden 06.05.2016
100 m 12.60 Pardubice 28.06.2016
150 m 19.2 Brno 25.07.2016
200 m 27.00 h Ostrava 06.02.2016
200 m 26.23 Pardubice 28.06.2016
300 m 42.40 Praha-Eden 06.05.2016
400 m 61.3 Brno 25.07.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/U23Z/R3 5 Kladno 12.82
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/U23Z/R3 5 Kladno 26.29
25.07.2016 2. pondělní prázdninový mítink na Vojtové (AC Moravská Slavia Brno) 150 m/Ž Brno 19.2
25.07.2016 2. pondělní prázdninový mítink na Vojtové (AC Moravská Slavia Brno) 400 m/Ž Brno 61.3
18.07.2016 1. pondělní prázdninový mítink na Vojtové (AC Moravská Slavia Brno) 200 m/Ž Brno 26.1
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/R1 4 Pardubice 12.60
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/F 6 Pardubice 12.61
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B2 2 Pardubice 26.23
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/F 6 Břeclav 12.77
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B1 4 Břeclav 26.33
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R2 2 Břeclav 12.76
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FA 5 Břeclav 13.01
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B4 1 Břeclav 26.50
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R1 4 Uherské Hradiště 12.85
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/FA 6 Uherské Hradiště 12.82
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B2 5 Uherské Hradiště 26.34
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B2 1 Praha-Eden 08.21
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B5 1 Praha-Eden 42.40
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R3 Ostrava DNS
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 2 Ostrava 08.27
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/F 5 Ostrava 08.26
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B1 4 Ostrava 27.00
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Ž/B2 2 Praha-Stromovka 08.36
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 27.35