Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Hrbek
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 20.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.06 Litomyšl 09.10.2011
60 m 07.43 h Praha-Stromovka 13.02.2016
100 m 12.40 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
150 m 21.44 h Praha-Strahov 30.01.2010
150 m 21.16 Litomyšl 13.06.2010
200 m 23.68 h Praha-Stromovka 26.01.2016
300 m 42.62 h Praha-Stromovka 17.02.2011
300 m 41.80 Litomyšl 19.06.2011
400 m 52.64 Pardubice 07.05.2016
1000 m 3:12.38 Opava 25.06.2011
1000 m 2:48.25 h Praha-Stromovka 14.02.2016
1500 m 4:46.57 Ústí nad Orlicí 04.10.2015
60 m překážek (0.84) 09.39 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
60 m překážek (0.91) 08.82 h Praha-Stromovka 23.02.2013
60 m překážek (0.99) 08.64 h Ostrava 14.01.2016
60 m překážek (1.06) 08.73 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m překážek (0.84) 15.19 Hradec Králové 24.09.2011
110 m překážek (0.91) 15.97 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
110 m překážek (0.99) 15.25 Ostrava 20.06.2015
110 m překážek (1.06) 16.13 Kolín 28.05.2016
200 m překážek (0.76) 29.50 Hradec Králové 24.09.2011
300 m překážek (0.84) 41.59 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
400 m překážek (0.91) 57.55 Hradec Králové 14.05.2016
skok vysoký 1.75 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
skok vysoký 1.72 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok o tyči 3.30 h Praha-Stromovka 09.02.2014
skok o tyči 3.30 Ústí nad Orlicí 04.10.2015
skok daleký 6.81 Ostrava 20.06.2015
skok daleký 7.03 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
trojskok 11.85 h Praha-Stromovka 24.02.2013
trojskok 11.23 Liberec 16.05.2015
vrh koulí 4kg 09.33 Litomyšl 09.10.2011
vrh koulí 5kg 12.47 h Praha-Strahov 20.01.2013
vrh koulí 5kg 12.12 Praha 14.05.2013
vrh koulí 6kg 11.67 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
vrh koulí 6kg 10.61 Kolín 08.05.2014
vrh koulí 7,26kg 10.29 h Praha-Stromovka 13.02.2016
hod diskem 1kg 27.75 Litomyšl 08.10.2011
hod diskem 1,5kg 31.13 Praha 14.05.2013
hod diskem 1,75kg 29.92 Ústí nad Orlicí 04.10.2015
hod oštěpem 600g 38.49 Hradec Králové 24.09.2011
hod oštěpem 700g 35.72 Nové Město nad Metují 11.05.2013
hod oštěpem 800g 39.58 Ústí nad Orlicí 04.10.2015
hod kriketovým míčkem 68.53 Opava 25.06.2011
středoškolský pohár 1218 Jičín 27.09.2017
sedmiboj hala [Dci] 4050 h Praha-Stromovka 10.02.2013
sedmiboj hala [J] 4155 h Praha-Stromovka 09.02.2014
sedmiboj hala [M] 4454 h Praha-Stromovka 14.02.2016
devítiboj 3953 Litomyšl 09.10.2011
desetiboj [Dci] 4791 Ústí nad Orlicí 07.10.2012
desetiboj [J] 5708 Ústí nad Orlicí 04.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.43 h Praha-Stromovka 13.02.2016
200 m 23.68 h Praha-Stromovka 26.01.2016
400 m 52.64 Pardubice 07.05.2016
1000 m 2:48.25 h Praha-Stromovka 14.02.2016
60 m překážek (0.99) 08.64 h Ostrava 14.01.2016
60 m překážek (1.06) 08.73 h Praha-Stromovka 06.02.2016
110 m překážek (1.06) 16.13 Kolín 28.05.2016
400 m překážek (0.91) 57.55 Hradec Králové 14.05.2016
skok vysoký 1.72 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok o tyči 3.10 h Praha-Stromovka 14.02.2016
skok daleký 7.03 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok daleký 6.61 Kolín 28.05.2016
vrh koulí 7,26kg 10.29 h Praha-Stromovka 13.02.2016
sedmiboj hala [M] 4454 h Praha-Stromovka 14.02.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (1.06)/M/B2 3 Kolín 16.13
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.91)/M/B3 Kolín DNS
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M/F 8 Kolín 6.61
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m překážek (0.91)/M/F 4 Hradec Králové 57.55
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/M 12 Hradec Králové 6.46
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/F Pardubice 52.64
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/M/F Pardubice 6.88
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) skok daleký/M/F 9 Ostrava 6.74
14.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M/F 11 Praha-Stromovka 4454
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 1 Praha-Stromovka 07.43
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F 5 Praha-Stromovka 6.78
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F 10 Praha-Stromovka 10.29
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M/FB 5 Praha-Stromovka 1.72
14.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B1 7 Praha-Stromovka 09.08
14.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M/FB 6= Praha-Stromovka 3.10
14.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/F Praha-Stromovka 2:48.25
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/R1 2 Praha-Stromovka 08.83
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/FB Praha-Stromovka 08.73
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F 4 Praha-Stromovka 6.89
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m překážek (1.06)/M/F Jablonec nad Nisou 08.77
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) skok daleký/M Jablonec nad Nisou 7.03
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F2 Praha-Stromovka 6.97
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B11 4 Praha-Stromovka 23.68
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) skok vysoký/M 17 Pardubice 1.62
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) skok daleký/M Pardubice 6.50
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.99)/J/B1 4 Ostrava 08.64
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) skok daleký/J/F1 5 Ostrava 6.58