Karta atleta

Export do excelu
  • Jarošek Michal
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.30 Opava 31.05.2016
60 m 07.09 h Olomouc 31.01.2015
100 m 11.11 Třinec 11.06.2016
150 m 17.18 Opava 26.04.2016
150 m 17.44 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 22.48 Opava 10.05.2016
200 m 22.71 h Ostrava 06.02.2016
300 m 35.86 Opava 26.04.2016
300 m 36.16 h Ostrava 23.01.2016
400 m 51.08 Ostrava 01.09.2018
400 m 51.59 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
800 m 2:09.49 Opava 13.08.2013
1500 m 4:43.13 Frýdek-Místek 01.05.2013
skok daleký 4.81 Olomouc 19.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.28 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m 11.36 Vyškov 11.05.2019
150 m 17.44 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.14 Vyškov 11.05.2019
200 m 23.17 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
300 m 37.26 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 55.81 Trutnov 11.09.2019
400 m 51.59 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/B2 Ústí nad Orlicí DQ
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B3 3 Ústí nad Orlicí 22.50
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/U23M/R2 5 Kladno 11.23
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/U23M/R5 3 Kladno 22.91
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/R2 2 Olomouc 11.42
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/FA Olomouc 11.39
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/M/B1 2 Olomouc 22.97
13.08.2016 Velká cena Opavy v hodu oštěpem (TJ Sokol Opava) 100 m/M/B1 3 Opava 11.42
13.08.2016 Velká cena Opavy v hodu oštěpem (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B1 2 Opava 22.69
09.08.2016 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M Opava 23.10
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/M/R1 5 Tábor 22.69
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R1 1 Třinec 11.18
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/FA Třinec 11.11
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B1 1 Třinec 22.58
07.06.2016 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M Opava 22.84
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/F Břeclav 11.29
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 4 Břeclav 22.64
31.05.2016 3. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M Opava 07.30
31.05.2016 3. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M Opava 22.48
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/R2 2 Břeclav 11.34
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/FA Břeclav 11.26
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 1 Břeclav 22.61
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R3 2 Uherské Hradiště 11.05
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/FA 4 Uherské Hradiště 11.11
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B1 3 Uherské Hradiště 22.17
10.05.2016 2. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/M Opava 22.48
26.04.2016 1. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B1 1 Opava 17.18
26.04.2016 1. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 300 m/M/B1 1 Opava 35.86
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 7 Ostrava 07.41
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/M/B2 1 Ostrava 22.71
30.01.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/M/R2 1 Olomouc 07.32
30.01.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/M/FA Olomouc 07.37
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 300 m/M/B1 2 Ostrava 36.16
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/M/R3 3 Ostrava 07.26
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m/M/F 6 Ostrava 07.29
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/M/B3 2 Ostrava 22.96