Karta atleta

Export do excelu
  • Müller Vít
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Jiří Kmínek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h Český Brod 09.02.2013
60 m 07.12 Hradec Králové 07.09.2016
60 m 07.19 h Praha - Strahov 09.01.2017
100 m 11.06 Pardubice 06.06.2015
150 m 18.77 Stará Boleslav 29.08.2012
150 m 17.04 h Praha-Strahov 17.01.2014
200 m 21.17 Ostrava 01.09.2018
200 m 21.39 h Ostrava 12.02.2019
300 m 33.33 Praha - Juliska 06.05.2017
300 m 33.63 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 46.56 Praha 04.06.2018
400 m 46.63 h Ostrava 16.02.2019
500 m 1:02.66 h Praha-Stromovka 16.01.2018
800 m 2:40.2 Čáslav 26.06.2008
60 m překážek 10.28 Stará Boleslav 20.09.2009
60 m překážek 08.83 h Praha-Strahov 10.01.2015
100 m překážek 15.60 Stará Boleslav 10.06.2011
200 m překážek 25.83 Domažlice 19.09.2014
300 m překážek 36.46 Sušice 15.05.2018
400 m překážek 49.36 Bydhošť 09.08.2019
sprintérský trojboj 2572 Hradec Králové 07.09.2016
pětiboj 1756 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
hod diskem 1,75kg 26.49 Pardubice 26.08.2014
hod kriketovým míčkem 27.78 Jablonec nad Nisou 29.05.2009
skok daleký 6.70 Opava 27.09.2014
skok daleký 6.56 h Praha - Strahov 07.12.2013
trojskok 12.33 Břeclav 28.09.2013
skok o tyči 2.82 Stará Boleslav 10.06.2011
skok o tyči 2.70 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
skok vysoký 1.80 Kolín 08.05.2013
skok vysoký 1.70 h Praha-Strahov 14.01.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 21.41 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 33.63 h Praha - Strahov 10.01.2020
400 m 46.87 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B1 3 Hradec Králové 07.12
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B1 3 Hradec Králové 11.12
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 2 Hradec Králové 21.85
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M Hradec Králové 2572
31.08.2016 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m př./U23M 4 Curych 51.92
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./U23M/R1 1 Kladno 55.15
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m př./U23M/F Kladno 50.49
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 22.04
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m př./M/B1 1 Jablonec nad Nisou 51.72
15.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 400 m př./M Maribor 50.84
06.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY 400 m př./M/R1 4 Amsterdam 50.80
06.07.2016 MISTROVSTVÍ EVROPY 400 m př./M/S1 8 Amsterdam 50.70
26.06.2016 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 4 Praha - Eden 47.16
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m př./M/R2 1 Tábor 50.45
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m př./M/F Tábor 51.04
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B1 2 Liberec 21.82
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m př./M/B1 1 Liberec 52.93
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 400 m př./M 6 Praha 50.73
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R1 2 Kolín 11.08
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA 6 Kolín 11.06
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B1 1 Kolín 21.47
24.05.2016 17. ročník memoriálu Ludvíka Daňka a turnovských memoriálů (AC SYNER Turnov) 400 m př./M/B1 1 Turnov 50.68
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 1 Hradec Králové 21.71
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m př./M/F Hradec Králové 52.39
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 400 m př./M/F Sušice 51.34
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 4 Kolín 11.27
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B1 2 Kolín 47.02
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/M/R3 2 Ostrava 47.70
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/M/F Ostrava 47.52
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B3 2 Praha-Stromovka 21.97
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 400 m/M/B2 3 Praha-Stromovka 49.35
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/M/B2 2 Praha-Stromovka 22.26
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B6 1 Praha-Strahov 35.13