Karta atleta

Export do excelu
  • Kroupa Tomáš
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.16 Hradec Králové 05.09.2014
60 m 07.06 h Praha-Stromovka 22.02.2014
100 m 11.10 Pardubice 06.06.2015
150 m 17.84 Pardubice 28.08.2011
150 m 16.79 h Praha-Strahov 10.01.2014
200 m 22.0 Hradec Králové 07.06.2014
200 m 22.21 h Praha-Stromovka 22.02.2014
300 m 35.49 Plzeň 13.05.2014
300 m 35.51 h Praha-Strahov 10.01.2014
400 m 48.37 Třinec 28.06.2014
400 m 48.76 h Praha-Stromovka 22.02.2014
800 m 2:01.85 Pardubice 26.08.2014
1000 m 3:10.28 Litomyšl 08.10.2011
60 m překážek 08.22 h Praha-Stromovka 23.02.2013
100 m překážek 13.58 Nitra 01.10.2011
110 m překážek 15.43 Pardubice 28.08.2013
300 m překážek 39.67 Praha 14.05.2013
400 m překážek 57.22 Svitavy 11.05.2013
sprintérský trojboj 2476 Hradec Králové 05.09.2014
devítiboj 4202 Litomyšl 08.10.2011
hod diskem 1kg 21.79 Litomyšl 09.10.2010
hod kladivem 6kg 19.49 Pardubice 26.08.2014
hod oštěpem 600g 31.17 Litomyšl 08.10.2011
vrh koulí 4kg 11.29 Litomyšl 08.10.2011
vrh koulí 5kg 11.32 Pardubice 28.08.2013
vrh koulí 6kg 10.41 Pardubice 15.06.2014
skok daleký 5.46 Ústí nad Orlicí 29.05.2011
skok o tyči 2.30 Litomyšl 08.10.2011
skok vysoký 1.48 Litomyšl 08.10.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 100 m/M/R3 2 Hradec Králové 11.72
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 100 m/M/FA 4 Hradec Králové 11.78
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 200 m/M/B1 Hradec Králové DNS
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 400 m/M/B1 3 Hradec Králové 52.77
11.09.2016 4. Kolo KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/R3 1 Týniště nad Orlicí 11.78
11.09.2016 4. Kolo KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/FA 5 Týniště nad Orlicí x
11.09.2016 4. Kolo KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 400 m/M/B1 1 Týniště nad Orlicí 52.58
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B1 5 Hradec Králové 07.37
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B3 1 Hradec Králové 11.87
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B4 1 Hradec Králové 23.86
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 14 Hradec Králové 2138
21.08.2016 3. kolo společného krajského přeboru družstev mužů (TJ Svitavy, Atletika Polička) 100 m/M/R2 Svitavy DNS
12.06.2016 2. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B1 1 Hradec Králové 23.04
12.06.2016 2. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/M/B1 2 Hradec Králové 52.10
29.05.2016 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/R3 1 Týniště nad Orlicí 11.74
29.05.2016 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/FA 4 Týniště nad Orlicí 11.64
29.05.2016 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 400 m př./M/B1 2 Týniště nad Orlicí 60.40
19.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra (TK Prostějov) 100 m/M/B2 5 Ostrava 11.38
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B3 7 Praha-Stromovka 07.36
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/M/R2 1 Jablonec nad Nisou 07.39
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/M/F Jablonec nad Nisou 07.18
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B7 2 Praha-Stromovka 22.89
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B1 5 Praha-Stromovka 07.12
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B14 6 Praha-Stromovka 07.26
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m/J/B1 3 Ostrava 07.08
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 2 Ostrava 22.70