Karta atleta

Export do excelu
  • Egrt Josef
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AC Turnov, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Turnov 24.05.2011
60 m 07.79 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
100 m 12.69 Jablonec nad Nisou 11.09.2011
150 m 19.40 Jablonec nad Nisou 19.09.2010
60 m překážek 09.96 Jablonec nad Nisou 19.09.2010
60 m překážek 10.91 h Jablonec nad Nisou 24.01.2010
100 m překážek 15.67 Jičín 12.05.2012
devítiboj 1943 Jičín 12.05.2012
vrhačský trojboj 1881 Liberec 14.10.2012
vrhačský čtyřboj 2605 Liberec 14.10.2012
vrhačský pětiboj 3620 Liberec 18.10.2014
hod břemenem 12kg 17.85 Liberec 18.10.2014
hod břemenem 14kg 18.95 Pardubice 06.03.2016
hod břemenem 16kg 17.72 Pardubice 06.03.2016
hod diskem 1kg 54.34 Jablonec nad Nisou 12.09.2012
hod diskem 1,5kg 50.18 Praha 27.09.2014
hod diskem 1,75kg 50.07 Uherské Hradiště 04.06.2016
hod diskem 2kg 47.58 Turnov 07.05.2016
hod kladivem 4kg 55.84 Jablonec nad Nisou 08.09.2012
hod kladivem 5kg 67.24 Jablonec nad Nisou 10.09.2014
hod kladivem 6kg 70.16 Jablonec nad Nisou 25.05.2016
hod kladivem 7,26kg 63.42 Bílina 13.05.2017
hod oštěpem 600g 40.32 Jablonec nad Nisou 14.09.2011
hod oštěpem 700g 43.15 Liberec 18.10.2014
vrh koulí 3kg 13.72 Jablonec nad Nisou 19.09.2010
vrh koulí 3kg 12.76 h Jablonec nad Nisou 24.01.2010
vrh koulí 4kg 15.82 Olomouc 30.06.2012
vrh koulí 4kg 14.92 h Praha 02.12.2012
vrh koulí 5kg 16.61 Praha 27.09.2014
vrh koulí 5kg 16.95 h Jablonec nad Nisou 27.12.2014
vrh koulí 6kg 16.66 Jablonec nad Nisou 01.06.2016
vrh koulí 6kg 16.50 h Jablonec nad Nisou 17.02.2016
vrh koulí 7,26kg 14.61 Kladno 27.08.2016
vrh koulí 7,26kg 14.72 h Jablonec nad Nisou 03.02.2016
skok daleký 5.97 Olomouc 22.06.2011
skok daleký 5.74 h Jablonec nad Nisou 03.03.2012
skok o tyči 2.40 Jičín 12.05.2012
skok vysoký 1.75 Turnov 14.05.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) koule 6kg/J/F České Budějovice 15.31
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) disk 1,75kg/J/F České Budějovice 46.25
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) kladivo 6kg/J/F České Budějovice 63.25
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 15.45
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) disk 1,75kg/J/F Jablonec nad Nisou 41.79
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) kladivo 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 64.54
03.09.2016 2. kolo krajského přeboru Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 15.00
03.09.2016 2. kolo krajského přeboru Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) disk 1,75kg/J/F Jablonec nad Nisou 44.94
03.09.2016 2. kolo krajského přeboru Libereckého kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) kladivo 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 62.86
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) koule 7,26kg/U23M 5 Kladno 14.61
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/U23M 5 Kladno 42.02
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) kladivo 7,26kg/U23M Kladno 58.24
21.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Slovan Liberec) koule 7,26kg/M/F Liberec 14.17
21.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Slovan Liberec) disk 2kg/M/F Liberec 41.48
21.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Slovan Liberec) kladivo 7,26kg/M/F Liberec 55.99
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 15.66
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) disk 1,75kg/J/F Jablonec nad Nisou 43.60
19.07.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ kladivo 6kg/J/KB 10 Bydhošť 64.81
01.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek koule 6kg/J Miskolc 16.01
01.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek disk 1,75kg/J 5 Miskolc 46.34
01.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek kladivo 6kg/J Miskolc 64.33
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) koule 6kg/J/F Třinec 16.09
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) disk 1,75kg/J/F 4 Třinec 44.65
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) kladivo 6kg/J/F Třinec 65.81
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) kladivo 7,26kg/M Tábor NM
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (USK Praha) koule 7,26kg/M/F Praha-Strahov 14.23
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (USK Praha) disk 2kg/M/F Praha-Strahov 43.00
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (USK Praha) kladivo 7,26kg/M/F Praha-Strahov 61.16
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) disk 1,75kg/J/F Uherské Hradiště 50.07
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) kladivo 6kg/J/F Uherské Hradiště 66.75
01.06.2016 6. vrhačská středa (L&L athletics management) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 16.66
01.06.2016 6. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 1,75kg/J Jablonec nad Nisou 47.43
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 7,26kg/M/F Mladá Boleslav 13.74
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) disk 2kg/M/F Mladá Boleslav 47.27
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC Mladá Boleslav z.s.) kladivo 7,26kg/M/F Mladá Boleslav 57.33
25.05.2016 5. vrhačská středa (L&L athletics management) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 15.69
25.05.2016 5. vrhačská středa (L&L athletics management) kladivo 6kg/J Jablonec nad Nisou 70.16
25.05.2016 5. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 1,75kg/J Jablonec nad Nisou 47.15
21.05.2016 Hallesche Werfertage kladivo 6kg/J 6 Halle 64.83
21.05.2016 Hallesche Werfertage disk 1,75kg/J 19 Halle 42.02
18.05.2016 4. vrhačská středa (L&L athletics management) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 16.06
18.05.2016 4. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 1,75kg/J Jablonec nad Nisou 47.85
18.05.2016 4. vrhačská středa (L&L athletics management) kladivo 6kg/J Jablonec nad Nisou 69.82
15.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC TJ Jičín) koule 7,26kg/M/F Jičín 13.81
15.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC TJ Jičín) disk 2kg/M/F Jičín 39.19
15.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AC TJ Jičín) kladivo 7,26kg/M/F Jičín 51.28
11.05.2016 3. vrhačská středa (L&L athletics management) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 15.54
11.05.2016 3. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 1,75kg/J Jablonec nad Nisou 47.86
11.05.2016 3. vrhačská středa (L&L athletics management) kladivo 6kg/J Jablonec nad Nisou 69.53
07.05.2016 Krajský přebor dospělých, otevřený přebor pro kategorie juniorské, dorostenecké a staršího žactva (AC SYNER Turnov) koule 7,26kg/M/F Turnov 14.26
07.05.2016 Krajský přebor dospělých, otevřený přebor pro kategorie juniorské, dorostenecké a staršího žactva (AC SYNER Turnov) disk 2kg/M/F Turnov 47.58
07.05.2016 Krajský přebor dospělých, otevřený přebor pro kategorie juniorské, dorostenecké a staršího žactva (AC SYNER Turnov) kladivo 7,26kg/M/F Turnov 59.83
06.03.2016 Velká cena města Pardubic (Hvězda Pardubice z.s.) břemeno 14kg/J Pardubice 18.95
06.03.2016 Velká cena města Pardubic (Hvězda Pardubice z.s.) břemeno 16kg/M Pardubice 17.72
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 6kg/J/F Praha-Stromovka 16.25
17.02.2016 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 16.50
10.02.2016 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 16.08
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 6kg/J/F Praha-Stromovka 16.28
03.02.2016 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 7,26kg/M Jablonec nad Nisou 14.72
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) koule 6kg/J MS Jablonec nad Nisou 16.38
16.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 15.49
16.01.2016 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 7,26kg/M/F Jablonec nad Nisou 13.60
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) koule 6kg/J/F Ostrava 15.57