Karta atleta

Export do excelu
  • Svoboda Matěj
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 14.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.57 Kolín 08.05.2012
60 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 03.03.2012
150 m 19.85 Kolín 15.05.2011
150 m 18.96 h Praha-Strahov 22.02.2012
300 m 44.28 h Praha-Stromovka 17.02.2011
800 m 2:33.29 Stará Boleslav 28.05.2010
800 m 2:47.98 h Praha-Strahov 10.01.2010
1000 m 3:14.40 Kolín 06.06.2011
1500 m 5:30.75 Kolín 22.09.2017
60 m překážek 10.5 Čáslav 09.06.2010
středoškolský pohár 0774 Kolín 22.09.2017
pětiboj 1760 Stará Boleslav 28.05.2010
vrhačský trojboj 2017 Vlašim 05.09.2015
vrhačský čtyřboj 2570 Kolín 23.07.2016
čtyřboj 2187 Nová Paka 02.09.2012
hod břemenem 12kg 16.85 Pardubice 09.03.2014
hod diskem 1kg 52.08 Rijeka 29.09.2012
hod diskem 1,5kg 52.06 Stará Boleslav 03.05.2014
hod diskem 1,75kg 51.75 Pardubice 07.06.2016
hod diskem 2kg 42.82 Kladno 27.08.2016
hod kladivem 4kg 46.18 Kladno 04.05.2012
hod kladivem 5kg 51.85 Kladno 14.09.2014
hod kladivem 6kg 52.17 Kolín 09.06.2016
hod kladivem 7,26kg 44.20 Liberec 11.06.2016
hod oštěpem 600g 38.59 Kolín 25.05.2011
hod oštěpem 700g 43.87 Vlašim 24.08.2013
hod oštěpem 800g 41.14 Kolín 23.07.2016
hod kriketovým míčkem 47.44 Vlašim 08.09.2010
vrh koulí 3kg 10.98 Vlašim 08.09.2010
vrh koulí 3kg 10.81 h Chvaletice 26.10.2010
vrh koulí 4kg 13.37 Nová Paka 02.09.2012
vrh koulí 4kg 13.81 h Praha - Strahov 08.12.2012
vrh koulí 5kg 16.07 Kolín 16.09.2015
vrh koulí 5kg 14.73 h Praha-Strahov 11.01.2014
vrh koulí 6kg 14.44 Třinec 25.06.2016
vrh koulí 6kg 14.65 h Praha-Stromovka 20.02.2016
vrh koulí 7,26kg 13.16 Jablonec nad Nisou 20.08.2016
skok daleký 5.18 Kolín 26.08.2012
skok daleký 5.36 h Praha-Strahov 15.01.2012
skok vysoký 1.40 Kolín 29.09.2010
skok vysoký 1.55 h Chvaletice 17.02.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2016 45. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 2kg/M 8 Pacov 42.42
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/U23M 4 Kladno 42.82
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 7,26kg/M/F 9 Jablonec nad Nisou 13.16
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) disk 2kg/M/F 9 Jablonec nad Nisou 40.65
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) kladivo 7,26kg/M/F 10 Jablonec nad Nisou 41.10
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) disk 1,75kg/J/F Jablonec nad Nisou 47.65
04.08.2016 4. vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,75kg/J Kolín 49.70
23.07.2016 2. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 6kg/J Kolín 46.98
23.07.2016 2. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J Kolín 13.00
23.07.2016 2. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,75kg/J Kolín 47.43
23.07.2016 2. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/M Kolín 41.14
23.07.2016 2. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. tr./J Kolín 1943
23.07.2016 2. vrhačský pětiboj (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh. čtyř/J Kolín 2570
21.07.2016 3. vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,75kg/J Kolín 49.34
01.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek disk 1,75kg/J 4 Miskolc 47.62
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) koule 6kg/J/F 7 Třinec 14.44
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) disk 1,75kg/J/F Třinec 49.71
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) kladivo 6kg/J/F 4 Třinec 51.74
15.06.2016 8. vrhačská středa (L&L athletics management) disk 1,75kg/J Jablonec nad Nisou 49.16
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) koule 7,26kg/M/F 12 Liberec 12.67
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) disk 2kg/M/F 10 Liberec 42.73
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) kladivo 7,26kg/M/F 11 Liberec 44.20
09.06.2016 Vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 6kg/J Kolín 52.17
09.06.2016 Vrhačský čtvrtek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J Kolín 14.44
07.06.2016 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) koule 6kg/J Pardubice 14.21
07.06.2016 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1,75kg/J Pardubice 51.75
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) disk 1,75kg/J/F Uherské Hradiště 48.54
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 6kg/J Stará Boleslav 14.39
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1,75kg/J Stará Boleslav 46.62
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) koule 7,26kg/M 13 Hradec Králové 12.35
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) disk 2kg/M 9 Hradec Králové 42.05
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) koule 6kg/J/F Vlašim 14.18
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) disk 1,75kg/J/F Vlašim 49.33
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 6kg/J/F 5 Praha-Stromovka 14.65
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 6kg/J Praha-Stromovka 14.44
10.02.2016 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 14.25
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) koule 6kg/J/F 4 Praha-Strahov 12.98