Karta atleta

Export do excelu
  • Palán Antonín
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.32 Jihlava 18.8.2012
60 m 08.39 Nové Město n. M. 5.5.2012
60 m 08.53 h Bratislava 15.12.2012
100 m 13.52 Jihlava 18.8.2012
150 m 21.84 Pacov 10.9.2011
200 m 28.13 Třebíč 27.4.2013
200 m 27.91 h Praha-Strahov 19.1.2013
400 m 57.45 h Praha-Strahov 16.1.2016
600 m 2:03.9 Jihlava 28.5.2009
800 m 2:04.03 Jihlava 20.9.2015
800 m 2:05.59 h Praha-Strahov 16.1.2016
1000 m 3:40.18 Jihlava - stadion Na Stoupách 26.4.2009
1000 m 3:02.60 h Praha 2.12.2012
1500 m 4:17.47 Pacov 17.9.2016
1500 m 4:20.04 h Praha-Strahov 17.1.2015
3000 m 09:14.03 Olomouc 12.9.2015
3000 m 09:04.74 h Praha-Stromovka 30.1.2016
10000 m 34:39.92 Beroun 30.4.2016
60 m překážek 13.34 Nové Město na Moravě 20.6.2010
100 m překážek 16.74 Pacov 8.9.2012
200 m překážek 30.61 Jihlava 17.6.2012
300 m překážek 45.79 Jihlava 26.5.2013
1500 m překážek 5:00.22 Olomouc 30.6.2012
2000 m překážek 6:23.00 Břeclav 21.5.2016
3000 m překážek 09:57.48 Ostrava 20.6.2015
pětiboj 0975 Nové Město na Moravě 20.6.2010
hod diskem 1kg 25.05 Pacov 9.6.2012
hod oštěpem 600g 27.01 Třebíč 19.5.2012
hod oštěpem 700g 25.83 Nové Město na Moravě 4.5.2013
hod kriketovým míčkem 33.89 Nové Město na Moravě 20.6.2010
skok daleký 4.00 Velké Meziříčí 18.9.2010
skok o tyči 0 Pacov 9.6.2012
Běh do vrchu 00:49:01 Lipová-lázně-Šerák 6.8.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2016 45. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F 4 Pacov 4:17.47
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/M/B2 1 Pacov 2:06.54
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F Pacov 4:23.25
06.08.2016 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk) Vrch/J/F Lipová-lázně-Šerák 00:49:01
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 3000 m př./J/F Třinec DNF
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 3000 m/M/F 6 Vlašim 09:16.62
05.06.2016 Krajský přebor Vysočiny mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) 1500 m/M/F Jihlava DNF
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m př./M/B1 MB Břeclav 09:57.56
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m př./J/F 4 Břeclav 6:23.00
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/M/F 6 Sušice 2:04.45
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 1500 m/M/F 5 Sušice 4:29.03
30.04.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10000 m (TJ Lokomotiva Beroun, z.s.) 10000 m/J/F 6 Beroun 34:39.92
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/J/F 8 Praha-Stromovka 09:09.25
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 3000 m/M/F 5 Praha-Stromovka 09:04.74
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 400 m/M/B5 MS Praha-Strahov 57.45
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 800 m/M/B1 5 Praha-Strahov 2:05.59
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 1500 m/J/B2 1 Ostrava 4:20.85