Karta atleta

Export do excelu
  • Hoftová Barbora
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.26 Praha 26.6.2014
100 m 14.16 Praha-Juliska 31.8.2016
150 m 22.35 h Praha-Strahov 16.1.2015
200 m 28.16 Praha 22.5.2015
200 m 28.44 h Praha - Stromovka 4.2.2017
300 m 44.28 Praha-Eden 6.5.2016
300 m 45.51 h Praha - Strahov 13.1.2017
400 m 61.76 Sušice 13.6.2015
400 m 64.14 h Praha - Stromovka 18.2.2017
500 m 1:21.59 Praha-Eden 6.5.2016
600 m 1:46.17 h Praha - Strahov 13.1.2017
800 m 2:23.43 Sušice 14.5.2016
800 m 2:25.01 h Praha - Strahov 29.1.2017
1000 m 3:09.64 Praha - Eden 29.4.2016
1000 m 3:12.42 h Praha - Strahov 20.1.2017
1500 m 5:11.03 České Budějovice 24.9.2016
1500 m 5:06.66 h Praha - Stromovka 4.2.2017
sprintérský trojboj 1487 Praha 26.6.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Jky/B2 4 České Budějovice 2:25.44
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 1500 m/Jky/F 5 České Budějovice 5:11.03
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Jky/B1 6 Jablonec nad Nisou 2:24.93
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B2 6 Praha-Juliska 14.16
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B3 3 Praha-Juliska 28.53
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Jky/F 4 Beroun 29.06
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Jky/F Beroun 2:26.61
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 400 m/Jky/B2 2 Praha - Děkanka 64.04
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/F 4 Pacov 2:28.05
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Jky/R2 5 Třinec 2:25.34
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Ž/F 4 Vlašim 5:17.08
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/B2 1 Praha - Eden 62.81
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 800 m/Jky/F Praha - Eden 2:24.17
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 400 m/Ž/B1 3 Jihlava 62.90
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 800 m/Ž/F Jihlava 2:30.47
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 400 m/Ž/B3 3 Praha-Juliska 62.20
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/Ž/B1 3 Sušice 2:23.43
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 100 m/Jky/B3 3 Praha–Podvinný Mlýn 14.24
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 200 m/Jky/B2 1 Praha–Podvinný Mlýn 28.89
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B5 5 Praha-Eden 44.28
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/Ž/B2 7 Praha-Eden 1:21.59
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1000 m/Ž/F 6 Praha - Eden 3:09.64
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/R3 5 Praha-Stromovka 2:25.09
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B1 5 Praha-Stromovka 29.11
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B17 3 Praha-Stromovka 28.83
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/F 5 Praha-Stromovka 2:27.70
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B4 3 Praha-Stromovka 64.58
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 800 m/Ž/B2 1 Praha-Stromovka 2:28.94
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 1000 m/Ž/B2 3 Praha-Strahov 3:13.61
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B10 Praha-Strahov DNS
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 600 m/Ž/B3 1 Praha-Strahov 1:47.95