Karta atleta

Export do excelu
  • Stoklasová Lucie
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.13 Litomyšl 19.6.2011
100 m 14.20 Litomyšl 26.7.2014
150 m 21.7 Ústí nad Orlicí 29.5.2011
200 m 27.49 Hradec Králové 7.6.2014
200 m 28.12 h Jablonec nad Nisou 2.2.2014
400 m 66.97 Nové Město nad Metují 10.5.2014
800 m 2:48.28 Ústí nad Orlicí 1.10.2016
800 m 2:45.93 h Praha-Stromovka 12.2.2016
60 m překážek 09.49 h Praha-Stromovka 12.2.2016
100 m překážek 16.62 Pardubice 7.5.2016
300 m překážek 50.46 Pardubice 15.6.2014
pětiboj hala 3031 h Praha-Stromovka 12.2.2016
sedmiboj 3881 Praha 12.7.2014
hod oštěpem 500g 32.34 Praha 12.7.2014
hod oštěpem 600g 33.66 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
vrh koulí 3kg 10.99 Praha 12.7.2014
vrh koulí 3kg 09.36 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
vrh koulí 4kg 10.34 Pardubice 10.5.2015
vrh koulí 4kg 10.30 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
skok daleký 4.91 Stará Boleslav 22.5.2015
skok daleký 4.94 h Pardubice 6.2.2016
skok o tyči 3.02 Litomyšl 19.6.2016
skok o tyči 2.60 h Praha-Stromovka 14.2.2015
skok vysoký 1.56 Litomyšl 20.5.2018
skok vysoký 1.54 h Praha-Stromovka 12.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod oštěpem 600g 33.66 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
vrh koulí 4kg 10.10 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
skok vysoký 1.48 Ústí nad Orlicí 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž 4 Ústí nad Orlicí 28.51
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Ž 4 Ústí nad Orlicí 2:48.28
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Ž Ústí nad Orlicí 18.29
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Ž Ústí nad Orlicí 1.53
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Ž Ústí nad Orlicí 4.71
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Ž Ústí nad Orlicí 09.50
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 600g/Ž Ústí nad Orlicí 28.97
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj/Ž Ústí nad Orlicí 3623
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m př./Jky/B3 3 Jablonec nad Nisou 17.00
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Jky/F 7 Jablonec nad Nisou 1.50
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) tyč/Jky/F 5 Jablonec nad Nisou 2.84
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Jky/B3 2 Nové Město nad Metují 28.81
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) výška/Jky/F 3= Nové Město nad Metují 1.50
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) oštěp 600g/Jky/F Nové Město nad Metují 30.44
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Jky/R3 7 Třinec 17.07
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) tyč/Jky/F 5= Třinec 2.90
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Jky/F 14 Třinec 31.40
19.06.2016 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) tyč/Jky Litomyšl 3.02
19.06.2016 3. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 600g/Jky Litomyšl 30.57
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m př./Ž/B1 Čáslav DNP
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) tyč/Ž/F Čáslav 2.60
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) koule 4kg/Ž/F 6 Čáslav 09.27
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m př./Ž/B1 3 Pardubice 16.10
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) výška/Ž/F 7 Pardubice 1.45
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) oštěp 600g/Ž/F 4 Pardubice 32.40
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m př./Jky/B 4 Pardubice 16.62
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Jky/F 5 Pardubice 5.02
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Jky/F 4 Pardubice 09.90
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Jky/R1 5 Praha-Stromovka 09.61
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Jky/F 13 Praha-Stromovka 09.53
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Jky/F 6 Praha-Stromovka 3031
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Jky/B2 2 Praha-Stromovka 09.49
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Jky/F 5 Praha-Stromovka 1.54
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Jky/F 5 Praha-Stromovka 09.62
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Jky/F 10 Praha-Stromovka 4.94
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/B 7 Praha-Stromovka 2:45.93
12.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/B2 6 Praha-Stromovka 2:45.93
06.02.2016 2. veřejné halové závody (AC Pardubice) tyč/Ž 4 Pardubice 2.60
06.02.2016 2. veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/Ž Pardubice 4.94
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m př./Ž/F Jablonec nad Nisou 09.62
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) tyč/Ž Jablonec nad Nisou NM
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) koule 4kg/Ž 4 Jablonec nad Nisou 10.30
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F2 10 Praha-Stromovka 4.79
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Ž 8 Praha-Stromovka 09.68
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/B1 4 Ostrava 09.80
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) výška/Jky/F 10= Ostrava 1.45