Karta atleta

Export do excelu
  • Nicole Šáchová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.66 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m 08.67 Břeclav 10.10.2016
100 m 13.30 Sušice 13.06.2015
150 m 21.79 Tábor 01.05.2013
200 m 28.34 Sušice 13.06.2015
200 m 29.46 h Praha-Stromovka 30.01.2016
800 m 3:05.76 České Budějovice 01.05.2016
60 m překážek (0.84) 10.15 h Praha-Stromovka 30.01.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 18.22 Písek 11.05.2013
100 m překážek (0.84) 15.93 Praha 03.07.2015
200 m překážek (0.76) 39.96 České Budějovice 19.05.2013
300 m překážek (0.76) 62.86 Plzeň 08.09.2013
skok vysoký 1.45 Tábor 29.09.2013
skok vysoký 1.46 h Praha-Strahov 25.01.2014
skok daleký 4.98 Vlašim 30.05.2015
skok daleký 4.59 h Praha-Stromovka 30.01.2016
vrh koulí 4kg 07.05 České Budějovice 30.04.2016
hod oštěpem 600g 24.59 České Budějovice 01.05.2016
sedmiboj [Z] 3085 České Budějovice 01.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m 08.67 Břeclav 10.10.2016
200 m 29.46 h Praha-Stromovka 30.01.2016
200 m 29.09 České Budějovice 30.04.2016
800 m 3:05.76 České Budějovice 01.05.2016
60 m překážek (0.84) 10.15 h Praha-Stromovka 30.01.2016
100 m překážek (0.84) 17.60 České Budějovice 30.04.2016
skok vysoký 1.43 České Budějovice 30.04.2016
skok vysoký 1.40 h Tábor 01.12.2016
skok daleký 4.59 h Praha-Stromovka 30.01.2016
skok daleký 4.53 České Budějovice 01.05.2016
vrh koulí 4kg 07.05 České Budějovice 30.04.2016
hod oštěpem 600g 24.59 České Budějovice 01.05.2016
sedmiboj [Z] 3085 České Budějovice 01.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2016 18. ročník Mikulášské laťky (Gymnázium Pierra de Coubertina) skok vysoký/Jky 5= Tábor 1.40
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Dky/B5 1 Břeclav 08.67
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dky/F 11 Břeclav 4.66
27.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo (Gymnázium PdC Tábor) 60 m/Jky/B2 3 Tábor 8.87
27.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo (Gymnázium PdC Tábor) skok daleký/Jky/F 4 Tábor 4.58
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (Gymnázium PdC Tábor) 60 m/Jky/B1 5 Tábor 9.02
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (Gymnázium PdC Tábor) skok daleký/Jky/F Tábor 4.73
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 200 m/Jky/F České Budějovice 29.09
01.05.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 800 m/Jky/F České Budějovice 3:05.76
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 100 m překážek (0.84)/Jky/F České Budějovice 17.60
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) skok vysoký/Jky/F České Budějovice 1.43
01.05.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) skok daleký/Jky/F České Budějovice 4.53
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) vrh koulí 4kg/Jky/F České Budějovice 07.05
01.05.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) hod oštěpem 600g/Jky/F České Budějovice 24.59
01.05.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) sedmiboj [Z]/Jky/F České Budějovice 3085
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/R2 8 Praha-Stromovka 10.27
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R2 4 Praha-Stromovka 08.69
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/FA 6 Praha-Stromovka 08.66
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B4 2 Praha-Stromovka 29.46
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 10.15
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) skok daleký/Ž/F 13 Praha-Stromovka 4.59