Karta atleta

Export do excelu
  • Martina Láská
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.78 h Sokolov 20.12.2013
60 m 09.06 Karlovy Vary 01.05.2013
60 m 08.94 h Praha-Strahov 31.01.2015
100 m 14.27 Plzeň 07.06.2014
150 m 21.50 Cheb 26.04.2014
150 m 21.97 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 28.78 Klatovy 10.05.2014
200 m 29.31 h Praha-Strahov 31.01.2015
300 m 46.38 Cheb 26.04.2014
300 m 46.99 h Praha 06.12.2014
400 m 65.74 h Praha-Stromovka 30.01.2016
400 m 65.46 Sušice 06.05.2017
500 m 1:27.08 Karlovy Vary 03.05.2015
600 m 1:51.19 Cheb 23.04.2016
600 m 1:55.38 h Praha - Strahov 13.01.2017
800 m 2:41.22 Sušice 13.06.2015
800 m 2:40.67 h Praha - Stromovka 22.01.2017
60 m překážek (0.84) 10.31 h Praha-Stromovka 23.01.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 18.25 Kladno 14.09.2014
100 m překážek (0.84) 17.25 České Budějovice 20.05.2017
200 m překážek (0.76) 32.89 Domažlice 18.09.2015
300 m překážek (0.76) 51.09 Kladno 14.09.2014
400 m překážek (0.76) 69.09 Ostrava 20.06.2015
skok daleký 3.82 Sokolov 22.05.2012
skok daleký 3.84 h Sokolov 20.12.2013
vrh koulí 4kg 06.59 Karlovy Vary 01.05.2017
sprintérský trojboj 1583 Karlovy Vary 01.05.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 21.78 Cheb 23.04.2016
200 m 29.81 h Praha-Strahov 09.01.2016
400 m 65.74 h Praha-Stromovka 30.01.2016
400 m 67.27 Klatovy 07.05.2016
600 m 1:51.19 Cheb 23.04.2016
800 m 2:45.43 h Praha-Strahov 16.01.2016
60 m překážek (0.84) 10.31 h Praha-Stromovka 23.01.2016
100 m překážek (0.84) 17.91 Tábor 28.05.2016
200 m překážek (0.76) 34.27 Chodov 30.04.2016
400 m překážek (0.76) 72.24 Tábor 28.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 6 Plzeň 18.21
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Plzeň DNS
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 7 Tábor 17.91
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 8 Tábor 72.24
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Ž/B3 Praha-Děkanka DNF
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 400 m překážek (0.76)/Ž/B3 3 Praha-Děkanka 73.92
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 400 m/Jky/F Klatovy 67.27
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Klatovy 17.93
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Ž/B1 2 Chodov 34.27
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Jky/B2 4 Cheb 21.78
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 600 m/Ž/F 5 Cheb 1:51.19
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B3 4 Praha-Stromovka 65.74
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 5 Praha-Stromovka 10.33
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 400 m/Ž/B2 5 Praha-Stromovka 65.95
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Praha-Stromovka 10.31
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 800 m/Ž/F 7 Praha-Strahov 2:45.43
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Praha-Strahov 10.48
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 200 m/Jky/B4 3 Praha-Strahov 29.81
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 400 m/Jky/F 4 Praha-Strahov 69.25