Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Harasimová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Kummer Luboš
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
1 - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.51 h Opava 19.01.2014
60 m 08.34 h Ostrava 12.02.2013
60 m 07.94 Opava 19.05.2020
100 m 12.60 Opava 01.06.2020
150 m 21.40 h Bratislava 04.02.2012
150 m 20.21 Třinec 07.07.2012
200 m 27.35 Stará Boleslav 24.05.2013
200 m 27.06 h Ostrava 16.01.2016
300 m 46.56 h Bratislava 04.02.2012
400 m 63.90 Opava 14.07.2015
600 m 1:59.34 Opava 21.05.2010
800 m 2:41.99 h Bratislava 05.02.2011
800 m 2:25.82 Hodonín 18.05.2013
1500 m 6:43.59 Opava 15.07.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 10.01 h Ostrava 25.02.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 09.79 h Praha-Stromovka 07.02.2014
60 m překážek (0.84) 09.10 h Ostrava 27.02.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 15.96 Třinec 09.06.2012
100 m překážek (0.76/8.50) 15.48 Stará Boleslav 24.05.2013
100 m překážek (0.84) 14.33 Olomouc 04.07.2020
200 m překážek (0.76) 33.78 Opava 26.07.2011
300 m překážek (0.76) 46.69 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
400 m překážek (0.76) 66.46 Olomouc 29.06.2013
skok vysoký 1.55 h Bratislava 09.02.2013
skok vysoký 1.56 Stará Boleslav 24.05.2013
skok daleký 5.24 h Ostrava 16.01.2016
skok daleký 5.69 Opava 19.05.2020
trojskok 12.98 Uherské Hradiště 18.07.2020
trojskok 12.71 h Praha - Stromovka 23.01.2021
vrh koulí 3kg 10.11 h Praha-Stromovka 07.02.2014
vrh koulí 3kg 10.80 Opava 24.09.2014
vrh koulí 4kg 08.65 Opava 14.07.2015
vrh koulí 4kg 08.87 h Ostrava 23.01.2016
hod diskem 1kg 18.28 Opava 15.07.2015
hod kladivem 3kg 16.98 Opava 05.07.2013
hod oštěpem 500g 37.95 Třinec 28.04.2013
hod oštěpem 600g 37.10 Břeclav 28.05.2016
hod kriketovým míčkem 36.63 Ostrava - Poruba 13.09.2010
pětiboj hala [Zky] 2447 h Olomouc 28.01.2012
pětiboj hala [Dky] 2932 h Olomouc 25.01.2014
pětiboj hala [Z] 3053 h Ostrava 23.01.2016
sedmiboj [Zky] 4219 Třinec 08.07.2012
sedmiboj [Dky] 4514 Stará Boleslav 26.05.2013
čtyřboj 2089 Jaroměř 20.08.2011
desetiboj 4907 Opava 15.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.34 h Ostrava 09.02.2016
100 m 12.99 Břeclav 28.05.2016
200 m 27.06 h Ostrava 16.01.2016
800 m 2:44.62 h Ostrava 23.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.10 h Ostrava 27.02.2016
100 m překážek (0.84) 14.72 Břeclav 21.05.2016
skok vysoký 1.50 h Ostrava 23.01.2016
skok daleký 5.24 h Ostrava 16.01.2016
skok daleký 5.25 Břeclav 21.05.2016
trojskok 11.97 h Ostrava 27.02.2016
trojskok 12.13 Olomouc 08.05.2016
vrh koulí 3kg 10.68 Opava 27.09.2016
vrh koulí 4kg 08.87 h Ostrava 23.01.2016
hod oštěpem 600g 37.10 Břeclav 28.05.2016
pětiboj hala [Z] 3053 h Ostrava 23.01.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2016 Kraj.kolo CORNY pohár (KSVČ Juventus Karviná, Sokol Opava) vrh koulí 3kg/Jky Opava 10.68
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) trojskok/U23Z Kladno DNS
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) trojskok/Ž Olomouc 11.93
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Ž 9 Olomouc 33.92
13.08.2016 Velká cena Opavy v hodu oštěpem (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 11.85
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/R2 Břeclav DNS
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B3 Břeclav DNS
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Jky/F Břeclav DNS
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R3 3 Břeclav 13.09
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB Břeclav 12.99
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Břeclav 14.86
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Ž/F 6 Břeclav 37.10
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Jky/B1 1 Břeclav 14.72
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Jky/F 6 Břeclav 5.25
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Jky/F Břeclav 11.98
20.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra (TK Prostějov) 100 m překážek (0.84)/Ž 5 Ostrava 14.84
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 5 Uherské Hradiště 14.75
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/Ž/F Uherské Hradiště 11.96
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 600g/Ž/F 11 Uherské Hradiště 32.16
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m překážek (0.84)/Jky/B1 3 Olomouc 15.14
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Jky Olomouc 12.13
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) hod oštěpem 600g/Jky 4 Olomouc 34.95
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 4 Ostrava 09.10
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) trojskok/Ž/F 5 Ostrava 11.97
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/R3 3 Praha-Stromovka 09.15
21.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Jky/F Praha-Stromovka 11.87
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/F 6 Praha-Stromovka 09.18
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Z]/Jky/F Praha-Stromovka DNF
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/B1 5 Praha-Stromovka 09.25
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Jky/F 8 Praha-Stromovka 1.45
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Jky/F 9 Praha-Stromovka 08.43
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Jky/F Praha-Stromovka NM
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/B Praha-Stromovka DNS
09.02.2016 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/R 1 Ostrava 09.27
09.02.2016 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 2 Ostrava 08.34
09.02.2016 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava 09.44
09.02.2016 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F Ostrava 5.21
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava 09.21
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F Ostrava 11.73
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/B 5 Ostrava 2:44.62
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/B1 3 Ostrava 09.28
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Jky/F 5 Ostrava 1.50
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Jky/F 4 Ostrava 5.16
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Jky/F Ostrava 08.87
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Z]/Jky/F Ostrava 3053
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B1 3 Ostrava 27.06
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/F Ostrava 09.53
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Jky/F Ostrava 5.24
10.01.2016 Župní přebor (TJ Sokol Opava) 60 m/Jky Opava 08.40
10.01.2016 Župní přebor (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Ž Opava 09.47
10.01.2016 Župní přebor (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž Opava 5.11
10.01.2016 Župní přebor (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž Opava 11.18