Karta atleta

Export do excelu
  • Vobecká Anna
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.8 Kolín 4.6.2010
60 m 08.71 h Praha-Stromovka 10.2.2015
100 m 13.92 Praha 26.6.2011
150 m 21.52 Kolín 15.5.2011
150 m 21.80 h Praha-Strahov 15.1.2012
200 m 29.11 Kolín 8.5.2015
400 m 67.06 h Praha - Strahov 8.12.2012
800 m 3:16.5 Čáslav 9.6.2010
60 m překážek 14.3 Čáslav 9.6.2010
pětiboj 1367 Čáslav 9.6.2010
vrhačský trojboj 1204 Vlašim 6.9.2014
hod diskem 0,75kg 25.36 Vlašim 6.9.2014
hod diskem 1kg 24.23 Vlašim 8.5.2016
hod kladivem 3kg 30.16 Stará Boleslav 10.5.2014
hod kladivem 4kg 33.36 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
hod oštěpem 500g 25.35 Brno 11.9.2012
hod oštěpem 600g 27.75 Vlašim 3.9.2016
hod kriketovým míčkem 27.98 Čáslav 9.6.2010
vrh koulí 3kg 08.88 Kladno 11.5.2013
vrh koulí 3kg 08.85 h Praha - Strahov 8.12.2012
vrh koulí 4kg 07.98 Vlašim 5.9.2015
vrh koulí 4kg 08.06 h Praha-Stromovka 6.2.2016
skok daleký 4.83 Vlašim 8.5.2016
skok daleký 4.67 h Praha-Stromovka 2.2.2016
trojskok 09.74 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
trojskok 09.70 h Praha-Strahov 10.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) kladivo 4kg/Jky/F České Budějovice NM
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) oštěp 600g/Jky/F 11 České Budějovice 24.19
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) trojskok/Jky/F 9 Jablonec nad Nisou 09.74
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) kladivo 4kg/Jky/F 9 Jablonec nad Nisou 33.36
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) koule 4kg/Jky Vlašim 07.97
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) disk 1kg/Jky Vlašim 23.87
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) oštěp 600g/Jky Vlašim 27.75
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh. tr./Jky Vlašim 1179
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F 13 Pacov 4.60
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1kg/Ž/F 14 Pacov 22.34
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) kladivo 4kg/Ž/F 5 Pacov 27.88
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) kladivo 4kg/Jky/F MB Praha - Děkanka 30.71
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Ž/F 24 Vlašim 4.33
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) disk 1kg/Ž/F 10 Vlašim 23.67
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) kladivo 4kg/Ž/F Vlašim 29.31
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou) dálka/Jky/F 7 Jablonec nad Nisou 4.62
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou) trojskok/Jky/F 4 Jablonec nad Nisou 09.49
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou) kladivo 4kg/Jky/F 8 Jablonec nad Nisou 29.05
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Jky 4 Stará Boleslav 4.72
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Jky 7 Stará Boleslav 23.85
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 4kg/Jky 4 Stará Boleslav 32.28
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) dálka/Ž/F 8 Sušice 4.60
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) disk 1kg/Ž/F 16 Sušice 20.16
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) kladivo 4kg/Ž/F Sušice 30.98
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) dálka/Jky/F 5 Vlašim 4.83
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) disk 1kg/Jky/F Vlašim 24.23
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) kladivo 4kg/Jky/F 4 Vlašim 32.88
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Jky/F 9 Praha-Stromovka 08.06
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Ž 10 Praha-Stromovka 07.57
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F2 7 Praha-Stromovka 4.67