Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Vobecká
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 Kolín 15.05.2011
60 m 08.71 h Praha-Stromovka 10.02.2015
100 m 13.92 Praha 26.06.2011
150 m 21.52 Kolín 15.05.2011
150 m 21.80 h Praha-Strahov 15.01.2012
200 m 29.11 Kolín 08.05.2015
400 m 67.06 h Praha - Strahov 08.12.2012
800 m 3:16.5 Čáslav 09.06.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 14.3 Čáslav 09.06.2010
skok daleký 4.67 h Praha-Stromovka 02.02.2016
skok daleký 4.83 Vlašim 08.05.2016
trojskok 09.70 h Praha-Strahov 10.01.2015
trojskok 09.74 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
vrh koulí 3kg 08.85 h Praha - Strahov 08.12.2012
vrh koulí 3kg 08.88 Kladno 11.05.2013
vrh koulí 4kg 07.98 Vlašim 05.09.2015
vrh koulí 4kg 08.06 h Praha-Stromovka 07.02.2016
hod diskem 0,75kg 25.36 Vlašim 06.09.2014
hod diskem 1kg 24.23 Vlašim 08.05.2016
hod kladivem 3kg 30.16 Stará Boleslav 10.05.2014
hod kladivem 4kg 33.36 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
hod oštěpem 500g 25.35 Brno 12.09.2012
hod oštěpem 600g 27.75 Vlašim 03.09.2016
hod kriketovým míčkem 27.98 Čáslav 09.06.2010
pětiboj 1367 Čáslav 09.06.2010
vrhačský trojboj 1204 Vlašim 06.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 4.67 h Praha-Stromovka 02.02.2016
skok daleký 4.83 Vlašim 08.05.2016
trojskok 09.74 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
vrh koulí 4kg 08.06 h Praha-Stromovka 07.02.2016
vrh koulí 4kg 07.97 Vlašim 03.09.2016
hod diskem 1kg 24.23 Vlašim 08.05.2016
hod kladivem 4kg 33.36 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
hod oštěpem 600g 27.75 Vlašim 03.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) hod kladivem 4kg/Jky/F České Budějovice NM
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Jky/F 11 České Budějovice 24.19
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) trojskok/Jky/F 9 Jablonec nad Nisou 09.74
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) hod kladivem 4kg/Jky/F 9 Jablonec nad Nisou 33.36
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 4kg/Jky Vlašim 07.97
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Jky Vlašim 23.87
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 600g/Jky Vlašim 27.75
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrhačský trojboj/Jky Vlašim 1179
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž/F 13 Pacov 4.60
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1kg/Ž/F 14 Pacov 22.34
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 4kg/Ž/F 5 Pacov 27.88
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) hod kladivem 4kg/Jky/F MB Praha - Děkanka 30.71
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Ž/F 24 Vlašim 4.33
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Ž/F 10 Vlašim 23.67
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod kladivem 4kg/Ž/F Vlašim 29.31
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) skok daleký/Jky/F 7 Jablonec nad Nisou 4.62
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) trojskok/Jky/F 4 Jablonec nad Nisou 09.49
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) hod kladivem 4kg/Jky/F 8 Jablonec nad Nisou 29.05
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Jky 4 Stará Boleslav 4.72
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod diskem 1kg/Jky 7 Stará Boleslav 23.85
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kladivem 4kg/Jky 4 Stará Boleslav 32.28
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok daleký/Ž/F 8 Sušice 4.60
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) hod diskem 1kg/Ž/F 16 Sušice 20.16
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) hod kladivem 4kg/Ž/F Sušice 30.98
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Jky/F 5 Vlašim 4.83
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Jky/F Vlašim 24.23
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) hod kladivem 4kg/Jky/F 4 Vlašim 32.88
07.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Jky/F 9 Praha-Stromovka 08.06
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Ž 10 Praha-Stromovka 07.57
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) skok daleký/Ž/F2 7 Praha-Stromovka 4.67