Karta atleta

Export do excelu
  • Vondra Jakub
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Litomyšl 6.8.2016
60 m 07.77 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
100 m 12.01 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
150 m 18.38 Pardubice 17.5.2016
150 m 19.07 h Jablonec nad Nisou 27.1.2016
200 m 24.02 Nové Město nad Metují 3.9.2016
200 m 25.73 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
300 m 39.95 Dvůr Králové nad Labem 19.8.2015
300 m 40.48 h Jablonec nad Nisou 24.2.2016
400 m 55.31 Ústí nad Orlicí 20.8.2016
400 m 57.81 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
800 m 2:17.69 Nové Město nad Metují 3.9.2016
800 m 2:24.67 h Jablonec nad Nisou 21.1.2015
1500 m 4:41.84 Dvůr Králové nad Labem 24.9.2015
1500 m 5:19.86 h Jablonec nad Nisou 24.2.2016
sprintérský trojboj 2012 Litomyšl 6.8.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B5 2 Břeclav 12.12
29.09.2016 Krajské kolo CORNY Středoškolský atletický pohár (TJ Dvůr Králové nad Labem) 100 m/J/B2 5 Dvůr Králové nad Labem 12.81
29.09.2016 Krajské kolo CORNY Středoškolský atletický pohár (TJ Dvůr Králové nad Labem) 400 m/J/B2 Dvůr Králové nad Labem DNP
14.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Náchod (SK Nové Město nad Metují) 100 m/J/F Nové Město nad Metují 12.02
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/J/R3 6 Jablonec nad Nisou 12.01
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/J/B4 3 Jablonec nad Nisou 24.06
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/J/B4 3 Jablonec nad Nisou 55.82
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B3 6 Hradec Králové 07.78
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B3 4 Hradec Králové 12.43
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B4 3 Hradec Králové 24.66
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 19 Hradec Králové 1829
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J/B2 3 Nové Město nad Metují 24.02
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/J/F 6 Nové Město nad Metují 2:17.69
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R3 5 Ústí nad Orlicí 12.29
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B2 2 Ústí nad Orlicí 24.10
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B2 3 Ústí nad Orlicí 55.31
06.08.2016 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B4 1 Litomyšl 07.56
06.08.2016 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B4 3 Litomyšl 12.03
06.08.2016 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B5 3 Litomyšl 24.22
06.08.2016 Letní mítink (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/M 9 Litomyšl 2012
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/R4 5 Čáslav 12.25
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 200 m/M/B3 1 Čáslav 24.45
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m/M/B3 2 Čáslav 56.29
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/J/F Ústí nad Orlicí DNS
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/J/B2 Ústí nad Orlicí DNS
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R2 6 Hradec Králové 12.18
21.05.2016 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů a žen na dráze (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/M/B2 3 Hradec Králové 55.80
17.05.2016 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/M/F Pardubice 07.76
17.05.2016 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/M/F Pardubice 18.38
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R2 5 Pardubice 12.07
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M/B3 1 Pardubice 24.56
10.05.2016 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M 4 Pardubice 12.42
10.05.2016 Veřejné závody (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M Pardubice 55.96
24.02.2016 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/B1 6 Jablonec nad Nisou 07.84
24.02.2016 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 40.48
24.02.2016 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1500 m/M/F Jablonec nad Nisou 5:19.86
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/M/R4 5 Jablonec nad Nisou 07.77
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/M/B5 3 Jablonec nad Nisou 25.73
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 400 m/M/B3 4 Jablonec nad Nisou 57.81
27.01.2016 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/B4 4 Jablonec nad Nisou 07.87
27.01.2016 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 150 m/M/B3 2 Jablonec nad Nisou 19.07