Karta atleta

Export do excelu
  • Valenta Jaromír
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 6.11.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.29 Praha 21.9.2013
60 m 07.29 h Praha - Stromovka 21.1.2017
100 m 11.16 Tábor 6.6.2015
150 m 17.02 Praha 21.9.2013
150 m 17.41 h Praha-Strahov 12.1.2013
200 m 22.93 České Budějovice 31.5.2014
200 m 22.98 h Praha-Stromovka 14.2.2015
300 m 38.42 České Budějovice 23.6.2012
300 m 38.76 h Praha-Stromovka 6.2.2013
1500 m 5:42.13 České Budějovice 20.5.2017
vrh koulí 4kg 10.48 Uherské Hradiště 24.6.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/J/R1 6 České Budějovice 11.58
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/J/B3 České Budějovice DNF
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/J/R2 2 Jablonec nad Nisou 11.53
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/J/FB 4 Jablonec nad Nisou 11.62
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/J/B3 4 Jablonec nad Nisou 23.33
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 100 m/J/R2 2 Písek 11.73
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 100 m/J/FA Písek 11.48
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 200 m/J/B1 3 Písek 24.58
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R2 2 Pacov 11.47
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FA 6 Pacov 11.62
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B2 3 Pacov 23.70
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/J/R3 3 Třinec 11.71
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R2 2 Vlašim 11.56
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/FA 5 Vlašim 11.46
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B1 4 Vlašim 23.34
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/R2 1 Plzeň 11.43
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/M/F 8 Plzeň 11.40
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/M/B2 2 Plzeň 23.27
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/M/R1 4 Jihlava 11.68
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/M/FB Jihlava 11.72
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 200 m/M/B1 4 Jihlava 23.26
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R4 2 Sušice 11.20
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/FA 5 Sušice 11.28
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/J/R1 1 Klatovy 11.51
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/J/F1 Klatovy 11.62
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m/J/B2 5 Ostrava 07.37
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 200 m/J/B4 2 Ostrava 23.17