Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Svoboda
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Svoboda Ludvík
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 2 - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.34 h Praha-Strahov 09.01.2016
60 m 07.36 Vlašim 30.05.2020
100 m 11.48 Vlašim 30.05.2020
150 m 22.65 h Praha-Strahov 09.01.2011
150 m 18.77 Praha 13.06.2013
200 m 23.55 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
300 m 44.1 Čáslav 27.04.2011
400 m 55.48 Praha 12.07.2014
800 m 2:51.38 h Praha-Strahov 09.01.2011
800 m 2:40.2 Kolín 20.05.2011
1000 m 3:02.31 h Praha-Stromovka 09.02.2013
1000 m 3:08.97 Pacov 14.07.2013
1500 m 5:05.67 Praha 13.07.2014
60 m překážek (0.76) 09.94 Praha 29.05.2011
60 m překážek (0.76) 09.52 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
60 m překážek (0.84) 08.24 h Praha 14.12.2013
60 m překážek (0.91) 08.29 h Praha-Strahov 10.01.2015
60 m překážek (0.99) 08.27 h Praha-Strahov 09.01.2016
60 m překážek (1.06) 08.31 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m překážek (0.84) 13.72 Brno 11.09.2013
110 m překážek (0.91) 15.36 Kolín 08.05.2014
110 m překážek (0.99) 14.82 Praha 06.06.2016
110 m překážek (1.06) 14.74 Praha 04.06.2018
200 m překážek (0.76) 29.60 Kladno 04.05.2012
skok vysoký 2.00 Vlašim 27.08.2017
skok vysoký 1.93 h Praha - Strahov 11.01.2020
skok o tyči 3.60 h Praha-Stromovka 09.02.2014
skok o tyči 3.70 Sušice 13.06.2015
skok daleký 6.10 h Praha-Stromovka 08.02.2014
skok daleký 6.13 Vlašim 23.08.2014
trojskok 12.45 Vlašim 23.08.2014
vrh koulí 4kg 14.46 Kladno 05.10.2013
vrh koulí 4kg 13.86 h Praha 14.12.2013
vrh koulí 5kg 13.98 h Praha-Strahov 17.01.2015
vrh koulí 5kg 14.70 Praha 05.06.2015
vrh koulí 6kg 13.23 Praha-Juliska 31.08.2016
vrh koulí 7,26kg 11.18 Sušice 13.06.2015
hod diskem 1kg 34.82 Stará Boleslav 12.05.2013
hod diskem 1,5kg 38.31 Vlašim 05.09.2015
hod diskem 1,75kg 36.48 Vlašim 03.09.2016
hod diskem 2kg 31.20 Kolín 21.08.2016
hod oštěpem 600g 47.92 Pacov 13.07.2013
hod oštěpem 700g 52.41 Vlašim 05.09.2015
hod oštěpem 800g 54.39 Vlašim 27.08.2017
hod kriketovým míčkem 66.66 Stará Boleslav 18.09.2011
pětiboj 1920 Praha 29.05.2011
sedmiboj hala [Zci] 4069 h Praha-Stromovka 10.02.2013
sedmiboj hala [Dci] 4334 h Praha-Stromovka 09.02.2014
devítiboj 5402 Pacov 14.07.2013
desetiboj [Dci] 5725 Praha 13.07.2014
klasický pětiboj 2447 Kolín 21.08.2016
vrhačský trojboj 2024 Vlašim 05.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.34 h Praha-Strahov 09.01.2016
100 m 11.90 Jihlava 28.05.2016
200 m 23.55 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
1500 m 6:15.31 Kolín 21.08.2016
60 m překážek (0.99) 08.27 h Praha-Strahov 09.01.2016
110 m překážek (0.99) 14.82 Praha 06.06.2016
skok vysoký 1.84 Jihlava 28.05.2016
skok o tyči 3.43 Pacov 20.08.2016
skok daleký 5.59 Kolín 21.08.2016
trojskok 12.22 Pacov 20.08.2016
vrh koulí 6kg 13.23 Praha-Juliska 31.08.2016
vrh koulí 7,26kg 10.80 Sušice 14.05.2016
hod diskem 1,75kg 36.48 Vlašim 03.09.2016
hod diskem 2kg 31.20 Kolín 21.08.2016
hod oštěpem 800g 53.17 Vlašim 03.09.2016
klasický pětiboj 2447 Kolín 21.08.2016
vrhačský trojboj 1884 Vlašim 03.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 110 m překážek (0.99)/J/B1 7 České Budějovice 15.87
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1,75kg/J/F 13 České Budějovice 33.70
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) hod oštěpem 800g/J/F 7 České Budějovice 47.17
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 110 m překážek (0.99)/J/B1 5 Jablonec nad Nisou 15.00
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) hod diskem 1,75kg/J/F 7 Jablonec nad Nisou 33.88
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) hod oštěpem 800g/J/F Jablonec nad Nisou 49.76
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 6kg/J Vlašim 12.80
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1,75kg/J Vlašim 36.48
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 800g/J Vlašim 53.17
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrhačský trojboj/J Vlašim 1884
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B1 1 Praha-Juliska 14.83
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 6kg/J/F Praha-Juliska 13.23
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M Kolín 24.48
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/M Kolín 6:15.31
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M Kolín 5.59
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 2kg/M Kolín 31.20
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 800g/M Kolín 51.00
21.08.2016 Velká cena města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) klasický pětiboj/M Kolín 2447
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/M/F 4 Pacov 3.43
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/M/F 8 Pacov 12.22
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/M/F 5 Pacov 48.29
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m překážek (0.99)/J/F MB Kolín 14.85
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.99)/J/R1 2 Třinec 14.90
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.99)/J/F 5 Třinec 15.17
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/R1 MB Vlašim 12.01
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/M/F 7 Vlašim 1.62
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/M/F 3= Vlašim 3.02
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 800g/M/F 6 Vlašim 45.81
06.06.2016 Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila 110 m překážek (0.99)/J 4 Praha 14.82
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 200 m/J/B2 1 Jablonec nad Nisou 23.55
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 110 m překážek (0.99)/J/F Jablonec nad Nisou DNP
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/R2 1 Praha - Eden 15.43
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.99)/J/F 5 Praha - Eden 15.74
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/M/R1 MB Jihlava 11.90
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) skok vysoký/M/F 5 Jihlava 1.84
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) vrh koulí 7,26kg/M/F 12 Jihlava 10.70
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) hod oštěpem 800g/M/F 4 Jihlava 50.46
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/J/B1 MB Stará Boleslav 11.94
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/J/B2 MB Stará Boleslav DNP
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek (0.99)/J/F MB Stará Boleslav 15.52
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 6kg/J MB Stará Boleslav 12.30
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok vysoký/M/F 8= Sušice 1.75
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) vrh koulí 7,26kg/M/F 10 Sušice 10.80
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) hod oštěpem 800g/M/F 8 Sušice 44.16
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 200 m/J/B1 5 Praha–Podvinný Mlýn 24.49
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 110 m překážek (0.99)/J/B1 MB Praha–Podvinný Mlýn 16.15
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 200 m/J/B1 4 Vlašim 23.96
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 110 m překážek (0.99)/J/F Vlašim 16.05
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/R2 4 Praha-Stromovka 07.56
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/J/FC Praha-Stromovka DNS
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/R2 2 Praha-Stromovka 08.56
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/FA 4 Praha-Stromovka 08.46
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.99)/J/B1 4 Praha-Stromovka 08.42
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m překážek (0.99)/J/B1 3 Praha-Strahov 08.40
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 60 m/J/B2 1 Praha-Strahov 07.34
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 60 m překážek (0.99)/J/F Praha-Strahov 08.27